Rüyada Felç Olmak Neye İşarettir?

Rüyada felç olmak, sizi yıldırmayan bir şeyden güçlenmek ve artık korkuların son bulmasına yorumlanır. Bir süredir korkup endişe duyduğunuz bir konuda artık tam tersi korkularınız ile yüzleşecek güç ve kudreti kendinizde bulabilirsiniz. İş hayatında da verilen mücadele sonrasında her şey sizin lehinize olur ve kendi gücünüzü enerjinizi herkes görür. Ekonomik anlamda da güç sağlanır ve kendi ayaklarınızın üzerinde daha rahat bir şekilde durabilirsiniz. Rüyada felç olduğunu görmek, aynı zamanda büyük bir üzüntüden sonra dostu düşmanı ayırt etmek ve kendi ayaklarınızın üzerinde daha sağlam durup kimseye muhtaç kalmamaya yorumlanır. Rüyada felç inmesi, her türlü bela ve musibetten uzak durmaya yorumlanır. Kötülüklerden kaçınıp her türlü engeller aşılır. Kendinizi güçsüz hissettiğiniz bir konuda kendinize güveniniz yerine gelir.

Rüyada felç olmak konuşamamak, yoğun bir iş temposuna girmek ve dertlerden uzaklaşmaya yorumlanır. Dert sıkıntıyı düşünemeyecek duruma gelebilirsiniz. İşlerinizin artması ve diğer telaşeler ile birlikte kötü şeyleri düşünmekten vazgeçilir, stres geride kalır.

Rüyada Dudağının Felç Olduğunu Görmek

Kalbini kırdığınız bir insan varsa o kişiye kendini affettirmek anlamına gelir. İstemeden olsa söylenen bazı sözler sonrasında bu durum telafi edilir. Sevdiği insan ile de arası açılan kişiler ilerleyen günlerde konuşup barışabilirler.

Rüyada Yüzünün Sağ Tarafının Felç Olduğunu Görmek

Çok güvendiğiniz insanlar ile aranızda bir gerginlik yaşanmasına veya bu kişilere karşı güveninizi sarsacak bir durum ile karşılaşmaya yorumlanır. Size başka yüzünü gösteren birinin iki yüzlü bir insan olduğu görülebilir. Eğer size karşı yapılan bir haksızlık varsa adalet yerini bulu . Mahkemesi olanlar da gelen habere sevinirler.

Rüyada felç olmak İslami rüya tabiri, talihsizlikleri kısa sürede atlatmak ve stresten uzak durmaya yorumlanır. Sizi üzen ve strese sokan her ne varsa artık omuzlarınızdan yük kalkar ve rahat edilir. Büyük endişeleriniz gelen haberler ile birlikte biter.

Rüyada felç olmak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status