Rüyada Evde Timsah Beslemek Neye İşarettir?

Rüyada evde timsah beslemek, size ve ailenize söylenen yalanların ortaya çıkmasına yorumlanır. Her kim sizi ve ailenizi kandırmaya çalışıyor ise maskesi düşer. Tez vakitte gerçekler ortaya çıkar ve zarardan kurtulabilirsiniz. Yeni tanıştığınız bazı insanlar ile de aranızda sorunlar çıkabilir. Sizi kandırmaya kalkabilirler. Rüyada evin içinde timsah beslemek, evinizde maddi sıkıntıların da aşılmasına yorumlanır. Eğer çeşitli sebepler ile kredi borcuna ve yüklü borca girildiyse bu borcu kapatabilirsiniz. Birine kefil olan bir aile ferdi de zor durumdan yakında kurtulabilir.

Rüyada evde timsah yavrusu beslemek, sizi veya ailenizi üzmeye çalışan kişilerin kendileri bu duruma düşmesine yorumlanır. Maddi manevi bir üzüntü biter. Eğer boşanma aşamasında iseniz her şeyin hayırlısı olur.

Rüyada evde timsah beslemek İslami rüya tabiri, birine verilen maddi destekten dolayı pişmanlık duymaya yorumlanır. Zamanında çok destek verdiğiniz biri şimdi size ve ailenize sırt çevirebilir. Davası olan kişiler ise tazminat alabilirler.

Rüyada evde timsah beslemek görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status