Rüyada Eski Sevgiliye Tükürmek Neye İşarettir?

Rüyada eski sevgiliye tükürmek, sizinle ilgili dedikodu yapan her kim varsa çok kızmaya öfkelenmeye yorumlanır. Eski sevgiliniz ve sizinle uğraşan ya da hakkınızda olur olmaz sözler söyleyen biri ile aranızda tartışma geçebilir. Eski sevgilinin de sizin arkanızdan söylediği sözler ya da yaptığı dedikodular kulağınıza gelebilir. İlerleyen günlerde aranızda büyük bir tartışma geçebilir. Uzun zamandır sizden gizlediği şeyler varsa da ortaya çıkabilir ve aranız artık tamamen açılabilir ve gözünüzden düşebilir. bir daha bir araya gelinmesi mümkün olmaz.

Rüyada eski sevgilinin yüzüne tükürmek, toplum önünde saygınlığınızın artacağına ve insanlardan övgü dolu sözler işitmeye yorumlanır. İtibar sahibi insanlar ile bir araya gelinir ve önemli işlerde yer alınır. Size inanıp güvenen insanlar ile ortak projelerde yer alabilirsiniz. Aşk hayatında mutsuz olanlar kariyerinde mutlu olurlar.

Rüyada eski sevgiliye tükürmek İslami rüya tabiri, içinizdeki öfkenin dinmesine ve artık sizi üzen insanlardan uzaklaşmaya yorumlanır. Sizi üzen kıran her kim varsa artık bunu başaramaz. Bir süredir sizinle uğraşan ve laf taşıyan dolduruşa getiren insanlar varsa da o kişilerle aranıza mesafe koyabilirsiniz. Bazı insanların kasıtlı olarak dolduruşa getirdiği anlaşılır.

Rüyada eski sevgiliye tükürmek görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status