Rüyada Eski Sevgiliye Tokat Atmak Neye İşarettir?

Rüyada eski sevgiliye tokat atmak, yaşanan bir mağduriyetin yakında bitmesine yorumlanır. Eski sevgilisi tarafından aldatılan ve maddi zarara uğratılan kişilerin yakında durumu düzelir ve hakkınız olan neyse size gelir. Bir süredir eski sevgilisi yüzünden olumsuzluklar yaşayan kişiler de artık bu durumdan kurtulabilirler. Hayatınızdaki büyük sıkıntılar biter ve sabrın sonunda gülen taraf siz olursunuz. Eski sevgiliniz ise tam tersi size karşı çok pişman olup vicdan azabı çekebilir. Rüyada eski sevgiliye tokat attığını görmek, çok büyük bir sabrın sonunda çok mutlu olmaya yorumlanır. Aşk acısı çeken ve üzülen kişilerin yakında hayatınıza çok temiz kalpli iyi niyetli biri girer. Uzun zamandır eski sevgilisinden haber bekleyenler de artık bu sayfayı kapatarak aşk hayatına yeni parlak bir sayfa açarlar. Aşk hayatında daha mutlu günlere erişilir.

Rüyada eski sevgiliyi tokatlamak, eski sevgili ile duyulan haberlere öfkelenmek şeklinde yorumlanır. Hayatında başka birinin olduğu haberi gelebilir. Ya da size söylediği bazı yalanlar sakladığı şeyler varsa sizin kulağınıza gelebilir. Ayrıldıktan sonra öğrendiğiniz bazı şeyler yüzünden ona karşı öke duyabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliye tokat atmak İslami rüya tabiri, eskisinden daha güçlü olmak ve iş hayatında da iyi yerlere gelmeye yorumlanır. Eski sevgiliniz zamanında ilgilenemediğiniz işlere sımsıkı sarılarak çok başarılı olabilirsiniz. Maddi zararınız varsa da yakında bu zararı telafi edebilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliye tokat atmak görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

1 Yanıt

  1. Nil Ezra

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status