Rüyada Eski Sevgiliye Telefon Etmek Neye İşarettir?

Rüyada eski sevgiliye telefon etmek, ilerleyen günlerde gelen bir telefona çok sevinmeye yorumlanır. Gelecek günlerde size telefon ile ulaşarak müjdeli haberler veren biri olabilir. Bir süredir görüşmediğiniz insanlar da sizi arayarak halinizi hatırınızı sorabilirler. Aynı zamanda çok sevineceğiniz haberler de verebilirler. İşsiz iseniz iş haberi için bir yakınınız arayabilir. Başvurular varsa bu başvurulardan yakında telefon ile haber gelebilir. Rüyada eski sevgiliyi telefonla aramak, sizi araması şeklinde de yorumlanır. Eğer yeni ayrıldıysanız sizi arayıp bir adım atabilir. Telefon ile arayarak yeniden barışıp barışmama konusunda sizin ağzınızı arayabilir ve dost kalmak da isteyebilir.

Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşmak, çok hayırlı bir haber almaya yorumlanır. Yapılacak olan telefon görüşmesinin ardından büyük mutluluklar yaşanır. Gelen bir telefon ile birlikte önünüze büyük bir fırsat sunulabilir, sizi mutlu edecek bir görüşme yapabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgilinin Telefonda Sesini Duymak

Bir süredir sizinle görüşmek isteyen birine yorumlanır. Eski sevgiliniz ya da sizden hoşlanan biri sizi arayarak duygusal bir konuşma yapabilir ve sizin kalbinizi kazanmak isteyebilir. Eski sevgiliniz ile uzun süredir görüşmüyorsanız da sizi araması şaşırtabilir. Hiç aklınızda yokken size telefon edebilir.

Rüyada eski sevgiliye telefon etmek İslami rüya tabiri, uzun zamandır sizi aramayan birinden telefon almaya yorumlanır. Çok uzun süredir arayan biri yakında arayarak halinizi hatırınızı sorabilir. Beklemedik kişiler ile telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Eğer eski sevgilinin aramasını bekliyor iseniz de sizi arayıp tekrar barışma istediğini size söyleyebilir.

Rüyada eski sevgiliye telefon etmek görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

1 Yanıt

  1. Betül

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status