Rüyada Eski Nişanlıyla Telefonda Konuşmak Neye İşarettir?

Rüyada eski nişanlıyla telefonda konuşmak, bir yerden beklene haberin size ulaşmasına yorumlanır. Bir iş başvurunuz ya da başka bir yere yapılan önemli başvurular varsa geri dönüş olabilir. Gelecek olan telefon haberine oldukça mutlu olabilirsiniz. irinden beklenen telefon varsa da gelir ve önemli görüşmeler yapılabilir. Eğer eski nişanlınızın geri dönmesini bekliyorsanız yakında sizi arayabilir ve bir konuda görüşmek istediğini söyleyebilir.

Rüyada eski nişanlının telefonla araması, gelen telefon haberine sevinmeye yorumlanır. Önemli bir telefon haberi alınabilir. Uzun zamandan beri haber beklediğiniz biri de size telefon edip görüşmek isteyebilir. Özlemler ayrılıklar son bulur.

Rüyada eski nişanlıyla telefonda konuşmak İslami rüya tabiri, yeni ayrılan kişilerin tekrar barışmasına yorumlanır. Arada sizin dışınızda engeller varsa bunlar aşılır. Önemli problemler geride kalır ve yeniden bir araya gelinebilir.

Rüyada eski nişanlıyla telefonda konuşmak görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status