Rüyada Dişler Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Dişler Görmek

Rüya, uyku esnasında görsel ve işitsel algılar bütünüdür. Rüya görmemizin sebebi ise iki şekilde açıklanmaktadır. Birincisi; uykuda beyinde yaşanan etkinliklerin yan ürünü olarak meydana gelmesidir. İkincisi; bilinçaltında geri planda kalmış yönlerin özel durumu olarak tanımlanır.

Rüyada dişlerini görmek birçok farklı anlama gelmektedir. Rüyada görülen dişler gelir durumunu, kederi, israfı, dostlarla ya da akrabalarla araya mesafe girmesi anlamına gelir. Tabi ki dişi ne şekilde gördüğünüze bağlı olarak rüyanın anlamı da değişecektir. Farklı başlıklar altındaki dişlerle alakalı rüyaların anlamlarını okumak sizin için faydalı olacaktır.

Rüyada Diş Dökülmesi Görmek

Rüyada dişlerinizin dökülmesi kötü haberler alabileceğiniz anlamına gelmektedir. Dişlerin dökülmesinden sonra onları elinize alıyorsanız akrabalarınız arasındaki dargınlığın sizin tarafından çözüleceği anlamına gelir. Dişiniz yere düşerken hemen yakalıyorsanız bu da aileden birinin rahatsızlık geçireceği ve kısa sürede iyileşeceği anlamına gelmektedir.

Başka bir rivayete göre ise dişlerin dökülmesi ailedeki fert sayısının artacağı anlamına gelir. Ya misafir gelecektir ya da bir bebeğin müjdesi anlamına gelebilir. Dişleriniz dökülüp geri yerlerine gelirse akrabalarınızın sizden memnun olmadığı anlamına gelmektedir.

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Çocuklarınız ile alakalı can sıkıcı bir haberle karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik hüzünlü olaylarla karşılaşabileceğiniz anlamına da gelmektedir.

Rüyada Yeni Çıkan Diş Görmek

Yeni çıkan diş çocuk sahibi olacağınız anlamına gelmektedir. Üst çenede çıkan diş erkek evlat, alt çenede çıkan diş ise kız evlat sahibi olacağınıza yorumlanır.

Rüyada Diş Çekmek

Rüyasında dişini çeken insan akrabalarıyla daha az görüşeceği anlamına gelir. Rüyanızda eğer siz birinin dişini çekiyorsanız bu da birinin başına gelen kötü bir hadiseden sizin faydalanacağınız anlamına gelir.

Rüyada Dişin Kırılması

Rüyanızda dişinizin kırılması borç altındaysanız bu borcu yavaş yavaş ödeyeceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Altın Dişler Görmek

Altın diş gören kimsenin evinde yangın çıkabileceğine dair bazı rivayetler bulunmaktadır. Diğer rivayet ise kişinin sarılık hastalığı olacağı anlamına gelir. Bir diğer görüş ise kişinin yaptığı işten çok kazanç sağlayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Gümüş Dişler Görmek

Rüyada görülen gümüş dişler maddi durumunuzla alakalı dedikodu olabileceğine işaret eder. Maddi durumunuzu çok fazla paylaşmamanız önerilir.

Rüyada dişler görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status