Rüyada Çürük Marul Görmek Neye İşarettir?

Rüyada çürük marul görmek, elinizdeki tüm parayı yatırdığınız bir iş varsa ve henüz bir sonuç alamadıysanız, tam da ümidinizi yitirdiğiniz bir zamanda başarıya ulaşmaya yorumlanır. İşleri kötüye giden veya dükkanlarını kapatmayı düşünen kişilerin işleri yeniden düzelebilir. Yüklü borcu olan ve ticari hayatta talihsiz olaylar yaşayan kişilerin de gelirleri artmaya başlar ve ay sonunu zarar ile kapatmadan bitirebilirsiniz. İş hayatında çaresizlik son bulur ve sermaye arayan kişilerin de eline beklenmedik anda sermaye yapacakları para geçebilir. İş bekleyenlere de güzel bir iş imkanı gelebilir.

Rüyada çürük kıvırcık görmek, aynı zamanda maddi külfetten kurtulmak anlamına gelir. Başkasının borcunu ödeyen kişiler de artık bu külfetten kurtulurlar. Maddi olarak uğradığınız zararlar son bulur ve artık kazandığınız para kendi cebinize girer. Aile içerisinde düşüncesiz bir şekilde harcama yapan biri varsa da daha anlayışlı olabilir ve bu huyundan vazgeçebilir. Sizden gizli yapılan harcamalar biter.

Rüyada çürük marul görmek İslami rüya tabiri, uzun zamandır beklediğiniz insanların evinize misafir gelmesine ve hasret gidermeye yorumlanır. Bir süredir ayrı kaldığınız kişiler ile barışabilir ve evinizde ağırlayabilirsiniz. Aranızda parasal anlaşmazlıklar olan biri varsa da arada uzlaşma sağlanabilir.

Rüyada çürük marul görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status