Rüyada Çürük Mandalina Yemek Neye İşarettir?

Rüyada çürük mandalina yemek, paranızı emanet ettiğiniz ya da borç verdiğiniz insanlar ile aranızın açılmasına yorumlanır. Çok güvendiğiniz ve paranızı malınızı mülkünüz emanet ettiğiniz insanlar ihanet edebilirler. Sizin hakkınızı geri vermeyebilirler. Büyük maddi sıkıntılar baş gösterebilir. Uzun süredir ortak iş yapan kişiler ise ortaklıklarında çıkmaza girebilirler. Gelir dağılımında haksızlık olduğunu düşünebilirsiniz. Bu sebeple bazı insanlar ile aranız açılabilir. Miras sebebi ile de şu günlerde hane karışabilir.

Rüyada çürük mandalina görmek, rahatınızı bozmaya çalışan insanların emeline ulaşmaması anlamına gelir. Sizi maddi zarar uğratan kişiler sonunda kendileri benzer duruma düşerler. Mahkeme yolu ile hakkınız olan para ve mal mülkü geri alabilirsiniz. Hakkınız hiç kimsede kalmaz.

Rüyada Kurtlu Mandaline Yemek

Uzun zamandan beri sizi üzmeye çalışan ve olur olmaz laflar işittiğiniz bir insanın sonunda susmasına yorumlanır. Sürekli size laf sokan ve uğraşan biri artık sizinle uğraşmaz. Aradaki bu inatlaşma ve kince hareketler biter. Size kızgın ve öfkeli biri kendi yoluna gider.

Rüyada çürük mandalina yemek İslami rüya tabiri, zamanında iyiliğin dokunduğu birinden tam tersi bir hareket görmek demektir. Sizin yaptığınız fedakarlıkları karşılığında bu kişiden beklenmedik hal hareketler görülebilir. Hiç aklınıza gelmeyen bir insan sizi kızdırabilir.

Rüyada çürük mandalina yemek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status