Rüyada Çeşme Kırılması Görmek Neye İşarettir?

Rüyada çeşme kırılması görmek, gelirinizde kesinti olmasına ya da çıkan masraflar yüzünden kredi çekmeye yorumlanır. İlerleyen günlerde elinize geçen paranın bir kısmını borçlarınıza ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ya da beklenmedik masraflar çıkması sebebi ile diğer masraflarınızı kısabilirsiniz. Uzun zamandan beri ev araba satın almak isteyen kişiler de bir süre daha ertelemek durumunda kalabilirler. Maddi beklentileriniz yakın zamanda karşılanmayabilir. İş arayan kişiler de umdukları gibi bir işi hemen bulamayabilirler. Bazı şeyler zamana bırakmanız gerekebilir. Rüyada çeşmenin kırıldığını görmek, işlerinizde bir süre sabırlı olmaya ve sorunları zamana bırakmaya yorumlanır. Eğer bir süredir beklediğiniz iş haberi varsa da beklediğinden çok daha geç gelebilir.

Rüyada musluğun kırıldığını görmek, gelirinizde kesinti yaşanmasına yorumlanır. Kendi işini yapan kişilerin müşterilerinde azalma olabilir. Ortak iş yapan kişiler de ortaklıklarından ayrılabilirler. Eğer okuyorsanız eğitiminiz değişim olabilir. İşinden memnun olmayanlar yeni bir iş alanına ilgi duyup sıfırdan başlangıç yapabilirler.

Rüyada çeşme kırılması görmek İslami rüya tabiri, henüz bir hedefiniz yoksa yeni bir hedef belirlemeye yorumlanır. Gelecek günlerde yeni bir sınav veya mülakata girebilir ve yeni hedefleriniz için ilk adımı atabilirsiniz. Hayattan beklenti ve istekleriniz değişebilir.

Rüyada çeşme kırılması görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status