Rüyada Boğulduğunu Görmek Neye İşarettir?

Rüyada boğulduğunu görmek, güvendiğiniz ve inandığınız bazı insanlar yüzünden daha sonrasında pişmanlık yaşamaya yorumlanır. Keşke güvenmeseydim diyeceğiniz insanlar olabilir. Yeni tanıştığınız insanlar ile de aranızda güven sorunları yaşanabilir. Eğer sizi maddi manevi yanlış yönlendirmeye kalkan kimseler varsa bu kişilere karşı çok dikkatli olun. Rüyada suda boğulmak, zenginliğe erişmek demektir ve elinize bol para geçebilir. Mal mülk satımından ya da başka sebepler ile elinize geçen paranın bereketi görülür. Rahat harcamalar yapılır ve sosyal statünüz değişebilir.

Rüyada biri tarafından boğulduğunu görmek, sizi zor durumda bırakan birine yorumlanır. Bir insanın hatası yüzünden siz de zor durumda kalabilir ve başkalarına karşı mahcup olabilirsiniz. Kefil olmamaya dikkat edin., güvendiğiniz biri sizi borç altında bırakabilir.

Rüyada Boğulduğunu Hissetmek

Yakın çevrenizdeki bir insana karşı güveniniz sarsılabilir ve bazı şüpheler ortaya çıkabilir. Yakın zamanda alacağınız haberler ya da o kişinin hal hareketleri sizi şüphelendirebilir. Arkanızdan çevrilen gizli saklı işler varsa yakında ortaya çıkar.

Rüyada boğulduğunu görmek İslami rüya tabiri, çalışma ya da aile hayatında sizi üzen ve kıran kimseler ile aranızın açılmasına, iki kişi arasında kalmaya yorumlanır. Birine verdiğiniz emanet yüzünden de aranız açılabilir. Mal mülk konusunda da haksızlık olabilir.

Rüyada boğulduğunu görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status