Rüyada Bitli Tavuk Görmek Neye İşarettir?

Rüyada bitli tavuk görmek, işlerinizde beklentinizin üzerinde gelirler elde etmeye yorumlanır. Fakirlikten zenginliğe erişir, ailenize daha çok maddi destekte bulunabilirsiniz. Uzun zamandan beri beklenen para veya iş de yakında gelir. Size yeni işler veren ve ek gelir kazanmanızı sağlayacak kişiler olabilir. Çevrenizde hobilerini kazanca dönüştüren insanlar varsa siz de kendi yetenek ve hobileriniz ile kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Ev hanımı olan kişiler de ev bütçesine katkıda bulunabilirler.

Rüyada bitlenmiş tavuk görmek, daha çok dost kazanmaya yorumlanır. Yeni insanlar hayatınıza girebilir, dost çevresinde popüler olabilirsiniz. Size karşı kıskançlık besleyen ve dedikodunuz yapan insanlar da bundan sonra sizinle uğraşmaktan vazgeçerler. Zamanında size haksızlık yapıp üzen kişiler pişmanlıklarını dile getirirler.

Rüyada bitli tavuk görmek İslami rüya tabiri, hasetlik besleyen fitne fesat kimselerden uzak durmaya ve evinizde barış muhabbet içerisinde olmaya yorumlanır. İşleri kötüye giden kişiler işlerini düzeltirler. İşsiz olanlar ise yeni iş bir iş teklifini değerlendirebilirler.

Rüyada bitli tavuk görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status