Rüyada Birinin Yüzünü Mor Görmek Neye İşarettir?

Rüyada birinin yüzünü mor görmek, size çok büyük bir haksızlık yapan bir insanın buna pişmanlık duyacağına yorumlanır. Maddi zarara uğratan kimseler ile yeniden yüz yüze gelebilirsiniz. Size karşı söyledikleri ve yaptıkları ile birlikte büyük bir pişmanlıkları olabilir. Hayal kırıklığı yaşatan insanlar da yeniden kalbinizi kazanmaya çalışabilirler. Güveninizi kıran insanlar güveninizi tekrar kazanma çabası gayreti içine girerler. Ayrılık yaşayanlar da eşlerinden veya eski sevgiliden barışma konusunda büyük bir ısrarla karşılaşabilirler. Rüyada birisinin yüzünü morarmış görmek, size üzüntü yaşayan bir insanın aynı şeyleri yaşadığına şahit olmaya yorumlanır. Size haksızlık yapanlar aynı haksızlıkları kendileri yaşarlar.

Rüyada başkasının yüzünde morluk görmek, bir süredir size karşı gönül koyan birinden haberdar olmaya yorumlanır. Size küsüp de gönül koyan biri olduğunu öğrenebilirsiniz. Bazı sözlerinize hal hareketlerinize alınmış olabilir.

Rüyada Arkadaşının Yüzünü Mor Görmek

Bir arkadaşınızdan duyacağınız sözler ile birlikte hırslanmaya yorumlanır. Sizi hırslandıracak sözler sarf edebilir. Ben de başarabilirim yapabilirim diyeceğiniz şeyler olabilir. Mesleğinize yönelik yeni kararlar alabilirsiniz, daha çok hırs yapabilirsiniz.

Rüyada birinin yüzünü mor görmek İslami rüya tabiri, bir süredir sizinle uğraşan insanların bundan dolayı büyük bir pişmanlık yaşamalarına yorumlanır. Aileniz ya da arkadaş ortamında hayatınızdan çıkardığınız kişiler yeniden hayatınıza girme çabası içinde olabilirler.

Rüyada birinin yüzünü mor görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status