Rüyada Bahçeyi Su Basması Neye İşarettir?

Rüyada bahçeyi su basması, işlerinizden verim almaya yorumlanır ve ne yatırım yapsanız çok kar sağlayabilirsiniz. Kendi işine yatırım yapanlar da işlerinde daha çok kazanca erişirler. Çok alın teri döküp çalışıp çabalayanlar kendi işlerinde hakları olan kazanca ve başarıya ulaşabilirler. Kendi işini kurma hayali olan insanların da bu hayalleri yakında gerçekleşir. Elinize sermaye yapacağınız miktarda para geçebilir. Rüyada evin bahçesini su bastığını görmek, mal mülk alım satımı yapacak olanların da şansının açık olacağına yorumlanır. Ticari hayatta başarılı olunur ve karlı işler ile uğraşılır.

Rüyada bahçeyi kirli su basması, eviniz için harcama yapmaya yorumlanır. Evinizde aile fertlerinin masrafları çoğalabilir ve bu sebeple de kendi masraflarınızdan kısmak zorunda kalabilirsiniz. Rüyada bahçeyi temiz su basması, helal kazanca yorumlanır. Elinize bol para geçer ve rahat geçim olur. Bekar olanlar da mutlu bir yuva kurabilirler.

Rüyada bahçeyi su basması İslami rüya tabiri, her ne iş ile uğraşıyorsanız verimli ve karlı olacağına yorumlanır. Uzun zamandan beri borç ödüyorsanız borç külfetiniz yakında bitebilir ve artık ailenize evinize daha çok para girer. Kendi hobileriniz ve yetenekleriniz de ilerleyen zamanda işe dönüşebilir.

Rüyada bahçeyi su basması ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status