Rüyada Asansörden İnmek Neye İşarettir?

Rüyada asansörden inmek, verilen bir karardan vazgeçmek anlamına gelir. Eğer içinize hiç sinmeyen bir durum varsa bundan son anda bile olsa vazgeçilebilir. Örneğin iş hayatında seçilen yoldan vazgeçerek daha memnun olacağınız bir kariyer yolu çizebilirsiniz. Mesleğinizde karşınıza çıkacak olan bazı fırsatları reddetmek zorunda kalabilirsiniz. Eğitim hayatı devam eden kişiler bölümlerini değiştirebilirler. Kendinizi daha çok gösterebileceğiniz ve başarılı olacağınıza inandığınız bir meslek seçimi yapabilirsiniz. Başkalarının dayatması yerine kişi kendi seçimlerine önem verir. Sizi gerçekten mutlu edecek işler ile uğraşabilirsiniz.

Rüyada asansöre binmek ve bozuk olduğu için inmek, zarardan geri dönmek anlamına gelir. Maddi zarara uğramaktan son dakikada kurtulabilirsiniz. Bir işe yatırım yapacak olanlar vazgeçebilirler veya birine kefil olma kararından dönülebilir. Başkasının sözü ile girişilen işten vazgeçip tüm olumsuzluklar da önlenir.

Rüyada asansörden inmek İslami rüya tabiri, güvenmediğiniz her kim varsa o kişilerle ortak bir şey yapmamak demektir. Size güve vermeyen insanlara aranıza mesafe koyabilirsiniz. Birlikte ortak bir işe girişenler de bundan vazgeçebilirler, karşı tarafın gerçek niyeti ortaya çıkar. Kendinizi ve kendi ailenizi koruyup doğru seçimler yapılır. Sizi zarara uğratmak isteyen insanlar da emellerine ulaşamazlar.

Rüyada asansörden inmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status