Rüyada Altın Kadehten Bir Şey İçmek Neye İşarettir?

Rüyada altın kadehten bir şey içmek, maddi yönden size külfet olan birine yine borç para vermek ya da onun harcamalarına öncelik vermek anlamına gelir. Bu kişi aileden savurgan biri olabilir. Aile içerisinde düşünmeden para harcayan ve bonkör biri varsa o kişi yüzünden maddi sıkıntıya düşülebilir. Ya da kötü alışkanlıkları olup da kumar oynayan kimseler varsa bu kişiler yüzünden siz de mağdur olabilirsiniz. Yakınlarınızın borcunu ödemeniz gerekebilir. Sizin hakkınız olan para pul ya da mal mülk başkasına gidebilir.

Rüyada altın bardaktan bir şey içtiğini görmek, biriyle yapacağınız görüşme sonrasında keyfiniz kaçabilir. Sizden beklentileri yüksek olan ve çok istekte bulunan ve talepleri artan biri olabilir. Boşanmak üzere olan kimselerin elinde yüklü para çıkabilir. Kişi çeşitli sebepler ile daha fazla harcama yapabilir, birikimleri başka bir yere gidebilir.

Rüyada altın kadehten bir şey içmek İslami rüya tabiri, bir kadınla aranızda tatsızlık yaşanması şeklinde yorumlanır. Çevrenizden bir kadınla para meseleleri yüzünden aranız açılabilir. Bekar olan bir erkek için bir kadın tarafından hayal kırıklığına uğramak şeklinde yorumlanır. Bu kadın size verdiği sözleri tutmayarak üzebilir.

Rüyada altın kadehten bir şey içmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status