Ombre Saç Modelleri 2021

Geçtiğimiz yıl trend olan ve bayanların beğenisini kazan ombre saç modelleri, 2021 yılında da trend saç renkleri arasında yerini aldı. Ünlü bayanların da tercihi olan ombre saçlar, özellikle Kim Kardashian gibi yıldızların favorisi olmuştur.

Bayanlara daha doğal bir görünüm sunan ombre saçlara yeni çıkan ombre saç boyaları ile sizler de sahip olabilirsiniz. Evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu boyalar sayesinde sizler de doğal bir ışıltı ve güzellik yakalayın.

Ombre saç stili, renk geçişleri olan ve krep saç balyajı olarak da bilinen bir uygulamadır. Genellikle saç uçlarına uygulanır ve doğal saç renginden daha açık tonlar tercih edilir. Özellikle bal köpüğü ombre saç boyaları kumral bayanlara çok yakışmaktadır.

Saçlardaki bu renk geçişi, hanımların yüzüne ışıltı verir ve doğru bir makyaj ile mükemmel bir görünümü de beraberinde getirir. Sizler de yenilikleri takip ediyorsanız ve her daim bakımlı bir imaja sahip olmak istiyorsanız, ombre saç stilini mutlaka denemelisiniz.

Ombre Saç Nasıl Yapılır?

Saçların üst kısımları daha koyu ve saç uçlarına doğru daha açık tonların kullanıldığı ombre saçlar, her saç renginde uygulanabilir. Popüler bir hale gelen bu saç stiline sahip olmak için doğal saç rengi açan bitkisel yöntemlerden faydalanabilirsiniz.

Örneğin; banyodan sonra saç uçlarına papatya suyu uygulayarak ve bir süre güneşte kalarak, kısa bir zamanda saç uçlarının rengini açabilir ve doğal bir şekilde ombre saç görünümüne sahip olabilirsiniz. Yine, saç renginizden birkaç ton açık saç boyası veya ombre boyalar ile uygulama talimatlarına uyarak, bu saç stilini yakalayabilirsiniz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status