Nucello Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Nucello Çiğ Köfte; ilk şubesini 2004 yılında İstanbul’da açmış olup, sonrasında franchising sistemi oluşturarak ülke geneline bayilik vermeye başlamıştır. 2004 yılında faaliyet göstermeye başlayan firma ardından 2008 yılında Nevşehir ilinde ana bayisini açmıştır. Nevşehir’e taşındıktan sonra şube sayısını arttırmaya hız kesmeden devam eden firma, birçok ilde bayiliklere sahiptir. Kırşehir, Ürgüp, Nevşehir, İstanbul illeri başta olmak üzere birçok bölgede çiğköfte severler ile buluşan firma, daha çok kişinin bu geleneksel lezzeti tatması için büyüme yolunda ilerlemektedir.

Temizlik ve hijyen prensipleri çerçevesinde etsiz çiğ köfte üretimi yapmaya devam eden ve bayilerine en güvenilir şekilde teslim eden Nucello, özel gün ve toplantılar için de toplu siparişler almaktadır. El değmeden üretim yapan firma, hammadde seçiminde doğal ve organik malzemelerden yana tercihini kullanırken, insan sağlığına her daim önem vermektedir. Sağlıklı ve lezzetli çiğköfte üretimi yaparak sofralara taşımayı ilke edinen firma, özel karışımları ile de lezzetini ispatlamaktadır.

Nucello çiğköfte içerisinde 10 özel çeşit baharattan oluşan karışım bulunmaktadır. Adıyaman Yöresinin en lezzetli çiğköftesini özel sosları ile birlikte beğeniye sunan firma, ülkemizin vazgeçilmez lezzetini en iyi şekilde temsil etmektedir. Online sipariş ile müşterilerine daha hızlı ulaşan firma, tüm yatırımcıları bayilik ağına beklemektedir.

Nucello Çiğ Köfte Bayilik imkanından yararlanmak isteyen yatırımcılar için firma gerekli tüm eğitim ve desteği sağlamaktadır. Franchising sistemi ile bayilerine desteğini hiçbir zaman esirgemeyen firma, reklam çalışmaları ve promosyonlar ile müşteri portföyünü sürekli arttırmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda yurtdışında geleneksel lezzetimizi tanıtmayı amaçlayan firma, bunun için yurtdışından gelen bayilik taleplerini de değerlendirmektedir. İşletme verimliliğini arttırmak için sürekli eğitim ve denetimlerine devam eden Nucello, müşteri beklentilerini karşılamaktadır.

Nucello Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Etsiz çiğ köfte sektöründe faaliyet gösteren Nucello, bayilik kampanyası ile her bütçeden yatırımcının kendi işinin başına geçmesine imkan tanıyor. Bayilik avantajları ile adından söz ettiren firma, tüm illerden gelen bayilik başvurularını değerlendirmektedir. Marka tanınırlığını arttırmak için sürekli kendini yenileyen ve kampanyalar düzenleyen firma, satış ve kazanç konusundaki deneyimlerini de yeni işletme sahiplerine aktarmaktadır.

Aşağıda yer alan bayilik şartlarını okuduktan sonra, sizler de Nucello ailesine katılabilir ve kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

  • Dükkan seçiminde yaya ve araç trafiği yoğun olan bölgeler ya da alışveriş merkezleri tercih edilmelidir. Yer seçimi ve kira belirlenmesi önemli kriterlerdir.
  • Seçilen dükkanın kontrat anlaşması uzun vadeli olmalıdır.
  • İşletme sahibi işinin başında durmalı, ödemeleri aksatmamalı, franchise kurallarına uymalıdır.
  • Franchise sözleşmesi karşılıklı olarak imzalandıktan sonra yatırım başlamaktadır.
  • Kesin sipariş ve ön ödeme ile mal alımı yapılmaktadır.
  • Dükkan konsepti, iç ve dış dekorasyonu firma kimliğine uygun olmalıdır.
  • Yatırımcı şubesini kendi imkanları ile açabilir ya da firma tarafı yetkilileri anahtar teslim olarak kurulumu gerçekleştirebilir.

Nucello Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Adres: Lale Cad. No: 35 50100 Nevşehir/Merkez

Tel: +90 384 212 98 80

Tel 2: +90 544 931 45 34

E-posta: info@nucello.com  

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status