Nucello Çiğ Köfte Bayiliği Hakkında Bilgiler

Nucello firması çiğ köfte sektöründe hizmet vermeye ilk olarak 2004 yılında, İstanbul’da başlamış olup, ardından firmanın kısa sürede hızlı yol kat etmesi ile birlikte 2008 yılında Nevşehir’de ana bayilerini açmışlardır. Nevşehir’den hizmet vermeye devam eden firma, buradan tüm Türkiye genelindeki şubelerine dağıtım yapmaktadır. Bayi sayısını her geçen gün arttıran firmanın İstanbul’da birçok şubesi mevcuttur. Aynı zamanda Nevşehir, Kırşehir ve Ürgüp’te de çiğ köfte satışı yapan şubeleri bulunmaktadır.

Çiğ köfte üretimini kendi fabrikalarında el değmeden, tüm hijyen kurallarına uyarak yapan firma, aynı zamanda özel bir tarif ile çiğ köftesini harmanlamaktadır. 18 çeşit karışımından oluşan bu özel lezzeti müşteri beğenisine sunan firma, çiğ köfte seven herkesten tam puan almaktadır.

Çeşitli organizasyonlar için de çiğ köfte siparişi alan Nucello, sürekli yenilikçi bir yol izlemektedir ve müşterilerinin beklentilerine her zaman cevap vermektedir. Nevşehir’e has çiğ köfte lezzetini tüm Türkiye ile tanıştırmayı amaçlayan firma, yeni girişimcileri bayilik ağına beklemektedir.

Nucello Çiğ Köfte bayilik hizmetinden yararlanmak isteyen herkese firmanın kapıları açıktır. Tüm illerden gelen bayilik başvurularını değerlendiren Nucello, özel formüle sahip kendi markasına has çiğ köfte lezzetini ülke geneline tanıtmayı amaçlıyor. Birinci sınıf malzemeler tercih edilerek üretilen etsiz çiğ köfteler, tüm kalite standartları gözetilerek muhafaza edilmekte ve sevkiyatı gerçekleşmektedir. Nevşehir’in ilk çiğ köftecisi olarak da bilinen Nucello, kısa sürede kendi çiğ köftesini bölgedeki herkese sevdirmeyi başarmıştır.

%100 doğal malzemeler ile harmanlanan etsiz çiğ köftesi ile müşterilerin sağlığını her daim birinci öncelik tutan firma, ürün ve hizmet yelpazesi ile de rakiplerinden sıyrılmayı hedefliyor. Firmanın gelecekteki hedefleri arasında yeni ürünleri müşterilerin damak zevkine sunmak ve ülke sınırları dışına açılarak, bayilik ağını genişletmektir.

Nucello Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Nucello Çiğ Köfte bayiliği için yeni girişimcilere çeşitli olanaklar sağlamaktadır. Oluşturmuş olduğu franchising sistemi ile çeşitli avantajlar sunan firma, reklam ve kampanyalar ile de şubelerini desteklemektedir.

Bayilik başvurusu yapan aday girişimcilerden firma beklentileri ve şartları şunlardır:

  • Öncelikli olarak seçilen dükkanın merkezi bir konumda olması, trafiğin yoğun olduğu bir yerde iş yerimi seçimi oldukça önemlidir. Yine alışveriş merkezilerinde de şube açabilirsiniz. Yer seçimi kadar kira da girişimcilerin karlı yatırım yapması için önemlidir. Görünür bir yerde şube açılması, yatırımcıların da kar marjını arttıracaktır.
  • Dükkan seçiminde bir diğer önemli kriter, fiziki koşulları ile marka iç tasarımına uygun olmasıdır.
  • Franchise adayı işinin başında durmalı, firma kurallarını önemsemeli, franchise kurallarının benimsemelidir.
  • Firma tarafından gereken tüm destek ve eğitim dilediğiniz zaman sağlanacaktır.
  • Başvuru yapan adayın belirli işletme yönetimi yapabilecek kabiliyetlere sahip olması aranan özellikler arasındadır. Özellikle şube ile bizzat kendi ilgilenebilecek girişimcilere öncelik verilmektedir.
  • Bayii adaylarının müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, öğrenmeye açık, işletmenin tüm giderlerini karşılayabilecek maddi güce sahip olmalıdır.
  • Franchise sözleşmesi imzalandıktan hemen sonra yatırım başlamakta olup, proje ve inşaat aşamasına geçilmektedir.
  • Açılış kampanyası firma tarafından yönlendirilmektedir.

Sizler de Nucello firmasının bayilik şartlarını inceledikten sonra, firmanın bayilik ağına başvurunuzu yaparak kısa süre kendi işinizin başına geçebilir ve karlı bir yatırım ile sadık müşteriler edinebilir, kar marjınızı her geçen gün yükseltebilirsiniz.

Nucello Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Adres: Lale Cad. No: 35, 50100, Nevşehir/Merkez

Tel: +90 384 212 98 80 / +90 384 213 88 02

GSM: +90 544 931 45 34

E-posta: info@nucello.com

Yukarıda yer alan iletişim bilgilerinden çiğ köfte bayiliği hakkında aklınıza takılan soruları sorabilir ve firma ile irtibat kurabilirsiniz. Bayilik başvurusunda bulunmak için firmanın resmi web sitesinde yer alan bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Kısa sürede firma tarafından başvurunuza geri dönüş yapılacaktır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status