Nakka Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Nakka Çiğköfte; müşteri memnuniyetine verdiği önem ve tüketici sağlığını koruyan ürün çeşitliliği ile gıda sektöründe hizmet vermeye devam eden öncü firmalardan biridir. Etsiz çiğ köfte üretimi ile herkesin damak zevkine hitap eden ve müşteri portföyünü arttırmak için sürekli franchise avantajları sunan firma, bu sayede daha çok bölgede tanınır olmak ve marka değerini arttırmayı amaçlamaktadır.

Çiğ köfte üretim sürecinde katkı maddeleri kullanmayan, doğal ve kaliteli hammadde seçimine özen gösteren ve lezzetini sürekli geliştiren Nakka Çiğköfte, değerli müşterileri ile bu geleneksel lezzetimizi paylaşmaktan gurur duymaktadır. Franchise altyapısı ile şube sayılarını her geçen yıl artıran firma, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Özellikle şubelerinde ve üretim tesisinde çalışanlarını sürekli eğiten ve gelişime açık bir misyon benimseyen firma, üstün hizmet ve kalite anlayışını tüm şubelerinde kanıtlamaktadır.

Nakka Çiğköfte bayilik olanaklarından yararlanmak isteyen girişimciler, firmanın değerlerine uygun çerçevede satış yaparak yüzde 100 ve üzeri kar marjı sağlayabilirler. Nakka ailesi, azimli ve dürüst hizmet anlayışının yanı sıra, kendini yenileyen yüzü ile de sektörde fark edilir işlere imza atmaktadır.

Çevreye ve insana karşı duyarlı, ve sosyal sorumluluk bilincine sahip olan Nakka, müşteri beklentilerini göz önünde bulundurmasının yanı sıra, bayilerine verdiği destekler ile de adından söz ettirmeyi başarıyor. Tüm bayilerde meşhur etsiz çiğ köfte, fındıklı çiğ köfte ve Nakka özel çiğ köfte’nin yanı sıra dürüm çiğ köfte satışı da yapılmaktadır.

Nakka Çiğköfte Bayilik Şartları:

Etsiz çiğ köfte satışı yapılan bir dükkan açmak Nakka ile hiç de zor değil. Firma, yeni girişimciler için sağladığı avantajlı kurulum paketleri ve diğer franchising olanakları ile yatırımcıların az bir bütçe ile kazançlı bir işletmeye sahip olmalarına olanak veriyor.

Sizler de bu aileye dahil olmak istiyorsanız, aşağıda yer alan bayilik şartlarını ve sunulan fırsatları okuduktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Bayilik için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
  • Seçilen dükkanın merkezi bir bölgede, yaya ve araç trafiği yoğun olan yerlerde seçilmesi önemlidir. AVM içerisine de bayilik verilmektedir.
  • Dükkan genişliği en az 15 m2 ila 50 m2 arası olmalıdır.
  • Dükkan demirbaşları ve ekipmanların masrafı işletme sahibine aittir.
  • Çiğ köfte siparişi ödemeleri peşin yapılmaktadır.
  • Nakka Çiğköfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgi almak için firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Nakka Çiğköfte iletişim bilgileri:

Adres: Veliefendi Mah. Semiha Şakir Sok Cad. No:5 Zeytinburnu – İstanbul

Tel: 0212 415 91 93

E-posta: nakkacigkofte@hotmail.com

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status