Mr.Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Mr. Çiğköfte 2011 yılı Temmuz ayında faaliyete başlamıştır. Kenan Karşil ve Kadir Karşil tarafından kurulan bu çiğ köfte firması, daha sonrasında sağlam bir ekip ile sektörde 3 yıl kadar hizmet vererek, sonrasında kendi firmalarının açılışını yapmışlardır. İlk olarak faaliyeti İstanbul, İzmir ve Ankara’da Türkiye Distribütörü olarak çalışan ortaklar, bu 3 yıllık deneyim sayesinde Mr.Çiğköfte’nin sağlam bir şekilde başlangıç yapmasını sağlamışlardır.

Hızlı ve emin adımlar ile çiğ köfte sektörüne yeni soluk kazandıran ekip, açmış oldukları üretim ve soğuk hava depoları ile her geçen gün daha fazla üretim yapmaya ve daha fazla sofraya bu lezzeti taşımaya gayret etmektedir.

14 ilde toplamda 323 bayi sayısına ulaşan MR. Çiğköfte yenilikçi bir vizyon benimsemiştir. AB Standartlarına uygun olarak hijyenik ortamlarda üretim yapan firma, %100 doğal malzemeler tedarik etmektedir. Yine üretim aşamasından sonra ambalajlama bölümünde de ürünler vakumlu poşetlere konularak bayilere sevkiyatı gerçekleştirilmektedir. Tamamen güvenilir koşullarda sevkiyat yapan firma, bayileri ile sürekli iletişim halindedir ve müşteri talepleri doğrultusunda kendini sürekli yenilemektedir.

İş ahlakı ilkelerinden taviz vermeyerek çalışmalarını sürdüren firma,  müşteri güvenine öncelik vererek, her zaman müşterinin güvenini tazelemektedir. Yılların değişmeyen ve sevilen lezzeti ile çiğ köfte satışı yapmaya devam eden Mr. Çiğköfte, bayileri ile bir aile ruhunu benimseyerek çalışmaktadır.

Mr. Çiğköfte vizyonu:

Etsiz çiğ köfte sektörünün ülkemizde lideri haline gelmeyi vizyon edinen firma, bu yönde çalışmalarını sürdürmektedir.

Mr. Çiğköfte misyonu:

Ülkemizin yüzyıllardır bilinen ve günümüze de taşınan geleneksel lezzetini hem yurt içinde hem de yurtdışında en iyi şekilde tanıtmayı misyon edinmiştir. Bayilik ağı ile sürekli güçlenen firma, yeni yatırımları ile her geçen daha iyi bir konuma yükselmektedir. Kurulu tesisleri ve tüm ekipmanları ile hijyenik koşullarda üretim yapmaya devam etmektedir.

Mr. Çiğköfte bayilik sistemi ile tüm illerde şubelere ulaşmayı hedeflemektedir. 600 m2’lik bir üretim tesisi bulunan firma, helal sertifikası ve çeşitli sertifikalara sahiptir. Üretim tesisi gıda mühendisleri tarafından sürekli denetim halindedir ve hijyen kuralları birincil önceliktir. El değmeden etsiz çiğ köfte üretimi ve satışı yapan firmanın merkez yönetim binası İstanbul’da bulunmaktadır.

Mr. Çiğköfte bayilik şartları:

Mr. Çiğköfte bayilik sistemi ile ilgilenen girişimciler, sektörde müşteri güvenini kazanan bu büyük aileye katılabilirler. AB standartlarında üretim yapmaya devam eden firma, karlı bir iş imkanı sunmaktadır. Sizler de bulunduğunuz bölgede Mr. Çiğköfte’nin bayi sistemine katılarak kısa sürede müşteri portföyünüzü oluşturabilir ve markanın lezzet güvencesi altında çiğ köfte satışı yaparak kar marjınızı sürekli arttırabilirsiniz.

Bayilik başvuru yapacak olanlardan talep edilen şartlar ve firmanın sunduğu imkanlar şöyledir:

  • 09.00 – 23.00 saatleri arası dağıtım yapılmaktadır. 
  • Poşet, kağıt ve logolu tişörtler firma tarafından ücret alınmadan karşılanır.
  • Tüm illerdeki bayiliklere çiğköfte teslimatı yapılır.
  • İsim hakkı bedeli talep edilmemektedir.
  • Açılış günü için ücretsiz çiğ köfte gönderilmektedir.
  • Şirket konseptine uygun olarak seçilen dükkanın iç ve dış dizaynı yapılır.
  • Deneyimli kadrosu tarafından bayilere sürekli eğitimler verilmektedir.
  • İyi niyet sözleşmesi imzalanmaktadır.

Mr. Çiğköfte iletişim bilgileri:

Adres: İnönü Mah. 787 Sok. No: 3/A, İzmir / Bornova

Tel: 0232 388 12 77 / 0216 399 83 93

E-posta: bilgi@mrcigkofte.com.tr

Yukarıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak firma ile irtibat kurabilir, soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Bayilik başvuru için de aynı iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status