Meys Çiğköfte Bayiliği Hakkında Bilgiler

Meys Çiğköfte; geleneksel lezzetimizi farklı baharat karışımları ile harmanlayarak en doğal hali ile müşteri beğenisine sunmaktadır. 2009 yılında ilk şubesini açarak çiğ köfte üretimi ve satışı yapmaya başlayan firma, Sultangazi’de bulunan ilk şubesinin ardından franchising sistemi ile tüm Türkiye genelinde açılan bayilikleri ile hizmet vermeye başlamıştır. Kısa bir süre içerisinde farklı şubeler açarak marka adını tanıtmaya başlayan firma, sektörün öncülerinden biri haline gelmiştir ve bir numara olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Avrupa standartlarında etsiz çiğköfte üretimi ve pazarlaması yapmaya devam eden Meys Çiğköfte, bu lezzeti ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırmak amacı ile tüm Türkiye geneline bayilik vermektedir. “Acı’nın en tatlı keyfi” sloganı ile yola çıkan firma,  iş yeri açmak isteyen girişimciler için müthiş olanaklar sunmaktadır. Bayileri ile birlikte bir aile olarak kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyi hizmeti veren firma, yeni hedefleri ile birlikte büyüme yolunda ilerlemektedir. Sürekli yapılan araştırmalar neticesinde iyileştirme çalışmalarına devam eden Meys, bu yönü ile rakiplerinden bir adım öne geçerek, tanıtım faaliyetleri ile de marka bilinirliliğini arttırmayı hedeflemektedir.

Personel seçiminde oldukça titiz davranan ve sürekli devam eden eğitimler ile müşteri talepleri doğrultusunda en iyi hizmeti veren Meys Çiğköfte, çiğköfte denince akla gelen ilk firma olmayı birinci amacı benimsemiştir. Markalaşma sürecine verdiği önem doğrultusunda şubelerine desteğini esirgemeyen firma, uluslar arası alanda da geleneksel lezzetimizi tanıtmayı hedeflemektedir.

Meys Çiğköfte bayilik paketleri ile her şey dahil bir bayi kurulum avantajını çok uygun fiyata girişimcilere sunuyor. Sağlam ve güvenilir franchising altyapısına sahip olan firma, kalite ve hizmet anlayışının yanı sıra sektördeki yerini koruması ve müşteri memnuniyetini sürekli kılması ile de tercih edilmektedir. Hızlı büyüme politikası çerçevesinde bayilik almak isteyen yatırımcılara büyük kolaylıklar sağlayan Meys, bu sektörde var olmak isteyen tüm yatırımcıları ailesine beklemektedir.

Meys Çiğköfte Bayilik Şartları

Daha fazla kişinin Meys çiğköfte lezzetini tatmasını amaçlayan marka, bunun için her yıl sayısız bayilik vermektedir. Ülke genelinden gelen bayilik taleplerini değerlendiren ve geri dönüş yaparak kısa süre içerisinde kendi işinizin patronu olmanıza olanak sağlayan Meys, açılan tüm işletmelerinde aynı lezzet ve kalite standartlarını korumaktadır.

Aşağıda yer alan bayilik şartlarını okuduktan sonra sizler de bayilik başvurunuzu yaparak, bu geniş aileye dahil olabilir ve yatırımlarınızın karşılığını kısa vade içerisinde alabilirsiniz.

  • Bayilik kurulum paketi 7500 TL olarak belirlenmiştir ve bu fiyata her şey dahildir.
  • Tabela ve kartvizit gibi reklam çalışmalarını da firma karşılamaktadır.
  • Dükkan içi konsepti firma kurumsal kimliğine uygun olarak dizayn edilmektedir.
  • Seçilen dükkanın yaya trafiği yoğun bir bölgede ve cadde üzerinde olması önceliklidir.
  • Açılış günü kampanyası firma yetkilileri tarafından yönetilmektedir ve işletme sahiplerine açılış öncesi gerekli tüm teknik destek sağlanmaktadır.

Meys Çiğköfte iletişim bilgileri:

Adres: 50.yıl Mh. o cd. No: 46 Sultangazi/Istanbul

Tel: +90(533) 020 84 52

E-posta: info@meyscigkofte.com

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status