Meys Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Meys Çiğköfte ilk şubesini Sultangazi’de açarak sektöre ilk adımını atmıştır. 2009 yılında faaliyet göstermeye başlayan firma, çok kısa bir sürede farklı illerde de yeni şube açılışları yaparak yatırımlarını arttırmıştır. Kısa vadede çok fazla sayıda müşteriye kendi özel çiğ köfte lezzetini tattıran ve olumlu geri dönüşler alarak daimi müşteriler edinen firma, şu anda tüm Türkiye geneline çiğ köfte bayiliği vermektedir.

Türkiye çapında zincir şubeleri ve bayilikleri ile kaliteli servis ve hizmet ağı oluşturan Meys, sektörde 1 numara olma hedefi ile her geçen gün başarılarına bir yenilerini eklemektedir. Avrupa standartları çerçevesinde çiğ köfte üretimi yapan ve bayilerine dağıtımını gerçekleştiren Meys, rakiplerinden bir adım önde olmayı amaçlayarak her geçen gün üretim kalitesi ve standartlarını geliştirmektedir. Tüm personelini titizlik ile seçen ve ekip ruhu ile çalışan firma, dinamik bir yapıya sahiptir.

Yeniliklere açık olan Meys, çiğ köfte sektöründe öncü firma olmak adına gerekli tüm çalışmalarını büyük bir disiplin ile sürdürüyor. Firma gelişimine katkıda bulunan yeni şubeleri ile yolunda dikkatli adımlar ile ilerleyen Meys, etsiz çiğ köfte denince akla ilk gelen markalardan biri olduklarını dile getirmektedir.

Müşteri beklentilerini kusursuz şekilde karşılayan ve tüm müşterilerinin damak zevkine hitap eden çiğ köfte servisi yapan firma, yeni açılan şubelerine de gerekli tüm desteği sağlamaktadır. Franchising sistemi ile sektördeki yerini bir adım öne taşımak isteyen ve sağlıklı bir büyüme politikası izleyen firmanın bu büyüyen ailesine sizler de dahil olabilirsiniz.

Meys Çiğköfte bayilik fırsatı ile ülke çapında tüm illerde şube açılışlarını desteklemektedir. Sadece bir bölge ile sınırlı kalmayan firma, tüm Türkiye’den gelen bayilik başvuru taleplerini değerlendirerek kısa sürede geri dönüş yapıyor. Sürekli sağlıklı, lezzetli, organik ve kaliteli çiğ köfte satışı yapan firma, ülke sınırları dışına da yeni şubeler açmayı hedefliyor. Tüm bayilerde aynı lezzet ve kalitede çiğ köfte servisi yapılmaktadır.

Meys Çiğköfte bayilik şartları:

Meys çiğköfte bayiliği almak isteyen her ilden yatırımcılar başvurularını yapabilirler. Bu kalite ve lezzeti her yere ulaştırmak isteyen firma yeni kampanyasıyla 5.000 TL paket ile çiğ köfte bayiliği veriyor. Sizler de bu düşük bütçe ile kendi işinizin patronu olabilir, yüzde 100 ve üzeri kar elde edebilirsiniz.

Çiğ köfte bayiliği için işletmecilerden talep edilenler ve firma tarafından belirlenen bayilik şartları şunlardır:

  • Dükkan seçiminde özellikle yaya ve araç trafiği yoğun, daha işlek caddeler tercih sebebidir.
  • Seçilen dükkanın konsepti firma tarafından hazırlanmakta olup, dekorasyonu firmanın standartlarına uygun şekilde hazır hale getirilmektedir.
  • Tabela, dükkan ve cam giydirmeleri bayilik paketine dahildir. Çiğköfte dolabı ve tezgah da paketin içerisindedir.
  • Dükkan içi konseptleri firma belirlemektedir.
  • Masa, sandalye ve çiğköfte paketleme malzemeleri firma tarafından bayilik paketi alan yatırımcılara sağlanmaktadır.
  • Bayi açılışına özel olarak 50 kg çiğ köfte hediye edilmektedir.

Meys Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Adres: 50. yıl Mah. o cd. No:46 Sultangazi/İstanbul

Cep: +90 (533) 020 84 52 

E-posta: info@meyscigkofte.com

Yukarıda yer alan iletişim bilgileri üzerinden firmaya soru ve görüşlerinizi iletebilir, bayilik başvurunuzu yapabilirsiniz. Firmanın resmi web sitesi üzerinde yer alan bayilik başvuru formunu da doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status