Kurdele İşi Veren Firmalar Hangileridir? Ne Kadar Kazandırır?

Kurdele İşi Veren Firmalar

Sizler de kurdele işi yaparak ek gelir sağlamaya karar verdiyseniz, ilk olarak organizasyon ve kurumsal etkinlikler yapan firmalar ile irtibata geçebilirsiniz. Bu firmaların her zaman dışarıdan ek hizmete ihtiyacı olmaktadır. Bulunduğunuz bölgede yer alan organizasyon şirketleri ile birebir görüşebilir ya da firmalara e-posta iletebilirsiniz.

Kendi kurdele işi fiyonk tasarımlarını pazarlamak isteyen ev hanımları, organizasyon firmalarına hazırlamış oldukları numune kurdele işlerini iletebilirler. Yine; sergi ve kermes gibi etkinliklerde kendi tasarlamış olduğunuz kurdele işi fiyonkları sergileyebilir ve müşterilerinize bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Tabi, internet üzerinden de kurdele işi veren firmalarla irtibat kurarak, bölgenizde bulunan işverenlerle çalışmanız mümkündür. Eğer farklı ve özel bir el işi ortaya çıkardığınızı düşünüyorsanız, bu ürünlerinizi e-ticaret siteleri üzerinde toptan satışa sunabilirsiniz. Ancak öncesinde bu işin size maliyetini hesaplamalı ve girişiminiz için kenara belirli bir bütçe ayırmalısınız.

Kendi kurdele işlerinizi pazarlayacaksanız, öncesinde hitap edeceğiniz müşteri portföyünü çıkarın. İlk aşamada talep beklentinizin altında olabilir. Ancak ilerleyen zamanlar ortaya çıkardığınız bu iş dilden dile yayılarak, sizle irtibata geçen şahısların sayısında da artış yaşanabilir. Önemli olan, istikrarlı olmak ve ortaya farklı bir kurdele işi çıkarmaktır.

Ayrıca Bakınız: Evde Kurdele İşi Nasıl Yapılır?

Evde Kurdele İşi Ne Kadar Kazandırır?

Kurdele işi veren firmalar ile çalışırsanız, günde en az üç saatinizi ayırdığınız takdirde 700 TL ile 1000 TL arası bir ek gelir elde edebilirsiniz. Kurdele işlerinizi kendiniz pazarlayacaksanız, aylık kazancınızda sürekli bir yükseliş olabilir.

Ayrıca Bakınız: Evde Kurdele İşi Yaparak Para Kazanma

Dikkatli Olun!

İnternet üzerinde eve kurdele işi veren firmalarla irtibata geçmeden önce bu firmalara dair bir ön araştırma yapmanızı öneriyoruz.

Dolandırıcılığı önlemek için kurdele işi yapacağınız firmanın güvenilir olmasına dikkat edin ve güven vermeyen şahıslarla kişisel bilgilerinizi paylaşmayın.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status