Kral Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Kral Çiğ Köfte ilk şubesini 1992 yılında İstanbul’da açmış olup, sektörde yerini edinmiştir. Ardından kurumsal kimliği ile oluşturmuş olduğu franchising altyapısıyla her geçen gün şube sayısını arttırarak Türkiye genelinde sayısız bayiliğe ulaşmıştır. Şu anda da bayilik vermeye devam eden marka, her yerde adını duyurmayı ve kendi üretimi etsiz çiğ köfteyi tüm sofralara taşıyarak herkesin damak zevkine hitap eden acılı ve acısız etsiz çiğ köfteleri ile sektörde öncü olmayı hedeflemektedir.

Çiğ köfte üretim aşamasından servis anına kadar kaliteli bir hizmet veren Kral, tüm şubelerinde aynı kalite standartlarını korumaktadır. Her daim güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüm şubelerinde müşteri memnuniyeti ve takdiri alan firma, ürünlerinin hiçbirinde kaliteden ödün vermemektedir. Bayilerde etsiz acılı ve acısız çiğköfte satışının yanı sıra, çeşitli özel soslar da mevcuttur. Bu soslar ve karışımlar müşteri damak zevkine hitap edecek şekilde hazırlanmakta olup, oldukça beğenilmektedir. Çiğköfte sektöründe özel bir müşteri portföyüne sahip olan firma, tüm yatırımcıları bayilik ağına davet etmektedir.

Kral Çiğ Köfte bayilik hizmeti ile girişimci bayilere gerekli tüm desteği sağlamaktadır. Kısa sürede bayi açılışı ile sizler de kendi işinizin başına geçebilir ve marka adı altında çiğ köfte satışı ile yüzde 100 ve üzeri kar elde edebilir, yatırımlarınızdan kısa vade içerisinde geri dönüş alabilirsiniz.

Kral Çiğ Köfte bayilik paketleri:

Türkiye genelinde bayilik vermeye devam eden Kral çiğ köfte, her bütçeden yatırımcıya hitap eden bayilik paketi seçeneklerine sahiptir. Düşük ve orta bütçeli girişimciler için de alternatifler oluşturan firma, bu sayede kendi işinizin patronu olma imkanı tanıyor. Sizler de aşağıda yer alan bayilik paketleri arasından tercihinizi yaptıktan sonra başvurunuzu gerçekleştirerek, kendi çiğ köfte dükkanınızı işletmeye başlayabilirsiniz.

Bedelsiz bayi paketi: Bu bayilik paketinde firma tarafından herhangi bir franchise bedeli talep edilmemektedir. Aynı zamanda dükkan tabelası, dış görseller, el broşürü, magnet, önlük takımı dahildir. Açılış için gerekli eğitim desteği sağlanmaktadır. Ayrıca açılış günü için 100 kg etsiz çiğ köfte hediye edilmektedir.

Full bayi paketi: Bu bayilik paketinin ücreti 9.000 TL olarak belirlenmiştir ve yukarıdaki bedelsiz pakette yer alanların yanı sıra çalışma tezgahı, çiğköfte dolabı, boya ve dekorasyon içermektedir. Yine, açılış günü için 100 kg çiğ köfte gönderilmektedir.

Kral Çiğ Köfte bayilik şartları:

Kral Çiğ Köfte bayiliği almak isteyen girişimcilerden bazı şartlar talep edilmektedir. Bayi sayısını arttırmayı hedefleyen marka, birçok unsurun farkında olarak müşterilerini en iyi hizmet ile karşılamayı misyon edinmiştir. Sizler de yeni bayi açılışı ile sadık müşteriler edinebilir ve kar marjını her geçen gün arttırabilirsiniz.

Hızlı ve kolay bir şekilde iş sahibi olmak isteyen girişimciler, aşağıda yer alan bayilik şartlarını yerini getirerek Kral çiğ köfte ailesine katılabilirler.

  • Dükkan seçimi önemli bir unsurdur. Yaya ve araç geçişi olan, işlek yerlerde dükkan seçimine önem verilmektedir.
  • Bayi açılışına kadar ve sonrasında da gerekli eğitim ve destek verilmektedir.
  • Kral bayilik konseptine uygun olarak dükkan dekorasyonu yapılmaktadır.
  • Anlaşma sağlandıktan sonra karşılıklı franchise sözleşmesi imzalanmaktadır.

Kral Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Adres: Uğur Mumcu Mah. 2263 Sokak No:12 Sultangazi/İstanbul

Tel: +90 (212) 667 32 41

GSM: +90 (508) 50 44 / +90 (532) 175 79 37

Yukarıda yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile firmayla iletişime geçebilir; soru, görüş ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Bayilik başvuru için de aynı iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status