Kot Ceket Kombinleri 2021

Her yıl mevsim geçişlerinde bayanların tercih ettikleri kot ceket modelleri; yeni sezonda daha şık tasarımlar ile markaların vitrinlerini süslüyor. Modası hiç geçmeyen bu ceketler; özellikle bahar aylarında renkli kombin parçaları ile buluşmaktadır. Sokak modasının eskimeyen parçaları olan kot ceketler, yılın moda üstleri ile farklı kombinler oluşturularak denenebilir.

Spor bir şıklık yakalamak isteyen bayanlar; baharlık kıyafetlerinin üzerine kot ceket alabilirler. Özellikle renkli ve desenli günlük elbiseler ile kot ceketler çok uyumlu olmaktadır. Gece gezmelerinde de hoş bir elbise üzerine kot ceketinizi alabilir ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

2021 modasında yer alan kot ceket modellerine göz gezdirdiğimizde; bel hizasında ve kısa tasarımların öne çıktığını görmekteyiz. Yüksek bel ve dizleri yırtık jeans modellerinin üzerine kot ceket ve altına sneakers ayakkabı tercih edebilirsiniz. Skinny jeans modelleri ile de kısa kot ceketler çok şık olmaktadır.

Uzun etekler ve kloş etek modelleri ile kot ceket kombinini mutlaka denemelisiniz. Renkli bir çanta ve spor ayakkabılar ile kombini tamamlayabilirsiniz. Yine, kot etek modelleri ile de kot ceketler oldukça şık olmaktadır. Bu ceketlerin içerisine bedeninize tam oturan bir üst seçmenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca Bakınız: 2021 Kot Şort Modelleri

Yaz aylarında altınıza şort, atlet ve kot ceket kombinlerini bayanlar çok tercih etmektedirler. Kot ceketler ile her renk atlet uyumlu olur. Kot ceket ile oluşturduğunuz kombinleri; boynunuza fular bağlayarak ve trend takılar ile tamamlayabilirsiniz. 

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status