Köksalbey Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Köksalbey Çiğ Köfte; üretim tesisini Kayseri’de kurmuş olup, yine ilk şubesini de bu ilimizde açmıştır. Kayseri’nin Bünyan ilçesinde faaliyet gösteren ilk şubesinin ardından müşterilerin artan talepleri doğrultusunda yeni stratejiler belirleyen firma, ardından franchising sistemini kurarak çiğ köfte sektöründen para kazanmak isteyen girişimciler için bayilik vermeye başlamıştır. Çiğ köfte sektörüne yeni bir lezzet getirmek isteyen firma, ürün çeşitliliğini arttırmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Kayseri’de bulunması nedeni ile diğer tüm şehirlere en yakın lokasyona sahip firma, bu sayede bayilerine sevkiyat aşamasında da avantaja sahiptir.

Etsiz çiğ köfte üretim tesisinde geleneksel çiğ köfte üretiminin yanı sıra ceviz ve fındıklı çiğ köfte üretimi de yaparak çeşitliliği arttıran ve besin değerini zenginleştiren firma, katkı maddesi kullanmamaktadır. Adıyaman ilimizin meşhur lezzetini kendi özel formülü ile yeniden harmanlayan firma, tamamen hijyenik koşullarda üretim yapmaktadır ve ürünler denetimden geçmektedir.

Ham madde tedarik aşamasında oldukça titiz davranan ve tüm malzemeleri birinci sınıf kalitede tercih etmeye özen gösteren firmanın önceliği insan sağlığını korumaktır. Özel baharat karışımları ve lezzetli sosları ile herkesin damak tadına uygun çiğ köfte üretimi yapan Köksalbey, müşteri beklentilerini karşılamak için kendini sürekli geliştirmektedir.

Köksalbey Çiğ Köfte bayilik avantajından yararlanmak isteyen her ilden girişimci başvuruda bulunabilir. Türkiye’nin her noktasından gelen bayilik başvurularını değerlendiren ve geri dönüş yapan firmanın vizyonu, herkesin bu lezzeti tatmasıdır. Firma önceliği bayilerin kazanmasıdır.

Bayilerin kazancının sürekli artması amacı ile kendini geliştiren firma, yine sektördeki tüm deneyim ve tecrübelerini de kendi altyapısında bulunan bayi işletmecilerine aktarmaktadır. Bayileri ile birlikte büyümek isteyen firma, ekip ruhu ile çalışarak her daim bayilerine destek sağlamaktadır. Bayilik açılışı için gerekli yatırım 5.000 ile 8.000 TL arasıdır.

Köksalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Düşük bütçe ile kendi işinin patronu olmak isteyenler için son yıllarda çiğ köfte bayiliği önemli bir fırsat kapısı olmuştur. Çiğ köfte satışı yapan firmaların neredeyse hepsi bayilik hizmeti vererek her bütçeden yatırımcıya kendi işinin sahibi olma imkanı tanırken, Köksalbey Çiğ Köfte ise bayileri ile büyümeyi hedeflediği için ücretsiz bayilik vermektedir.

Sizler de yüksek kar payı olan bu sektöre giriş yapmak istiyorsanız, aşağıda yer alan bayilik şartlarını okuduktan sonra başvurunuzu yapabilir ve Köksalbey markası güvencesi ile çiğ köfte satışı yapmaya başlayabilirsiniz.

  • Başvuruda bulunan girişimcilerden bayilik ücreti, isim hakkı ve ek ücretler talep edilmemektedir.
  • Reklam ve promosyonlar ile marka bilinilirliği sürekli artmaktadır ve bayilerden bunun için ücret istenmemektedir.
  • Açılış öncesinde işletme sahibine gerekli bilgilendirme ve eğitim verilmektedir. Yine pazarlama ve satış teknikleri aktarılarak kazancın sürekliliği sağlanmaktadır.
  • İş yerinin yaya ve araç trafiği yoğun olan bir lokasyonda seçilmesi gereklidir.
  • Bayilik açılması düşünülen dükkanın genişliği en az 15 metrekare olmalıdır ve içerisinde su tesisatı bulunmalıdır.
  • Firmanın belirlemiş olduğu standartlar çerçevesinde bayi dekorasyonu yapılmalıdır.
  • Karşılıklı olarak bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır.

Köksalbey Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Adres: Fevziçakmak mah. Nil cd. No:117/A Kocasinan/Kayseri

Tel: (0 352) 233 88 99

Fax: (0 352) 233 88 28

E-posta: info@koksalbey.com.tr

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status