Kalita Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Kalita Çiğ Köfte; son yıllarda büyük talep gören çiğ köfte sektöründe 10 yıldan fazla deneyimi ile faaliyet göstermektedir. Cem Sarıkaya tarafından kurulan firma, gıda sektörüne giriş yaptığı ilk günden itibaren bu 4000 yıllık lezzeti en iyi şekilde halkımız insanına ulaştırmayı hedeflemiştir. Çiğköfte yapımından servis aşamasına kadar büyük bir titizlik ile çalışmalarını sürdüren firma, sektördeki yenilikleri takip etmekte ve müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam etmektedir.

Kurumsal yapısı ile çiğköfte sektöründe yenilikçi bir anlayış benimseyen ve bu sektörün geleceğine yönelik yatırımlar yapmayı sürdüren Kalita markası, lezzet ve hijyenden ödün vermemektedir. Silivri’de bulunan üretim tesisinde çiğköfte üretimi yapan ve bayilerine dağıtan firma, hammadde seçiminde çok titiz davranmaktadır. Kontrollü bir şekilde üretim gerçekleştiren Kalita, aynı zamanda, müşteri güvenilirliğini de kazanmış olup, ticari alanda başarı elde etmiştir.

Kalita Çiğ Köfte bayilik ağı ile tüm Türkiye genelinde faaliyet göstermeyi amaçlamaktadır. Şu anda Çanakkale, Kocaeli ve İstanbul illerinde bayileri bulunan firma, sektörün geleceğine yatırım yapmaya yönelik çalışmalarını sürdürmektedir. Diğer illerden gelen bayilik taleplerini de değerlendiren ve ailesini genişletmeyi amaçlayan firma, herkesin bu geleneksel lezzeti kendi yorumu ile tatmasını hedeflemektedir.

Emin ve güvenilir adımlar ile bu sektörde ilerleyen Kalita, geleceğe ümitle bakan, deneyimli bir ekibe sahiptir. Bayilerinin her zaman yanındadır ve bayilerine verdiği destek ile kazançlarının artmasına yönelik çalışmalarına sürekli hız kazandırmaktadır.

Kalita Çiğ Köfte Bayilik Şartları:

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve kaliteye önem veren Kalita çiğ köfte, bayilik avantajı ile tüm yatırımcıları kendi franchising ailesine beklemektedir. Her daim müşteri portföyüne daha kaliteli ve daha lezzeti çiğköfte servis etmeyi ilke edinen firma, müşteri ilişkilerini sürekli en üst seviyede tutmaktadır.

Aşağıda yer alan bayilik şartlarını okuduktan sonra sizler de Kalita ailesine katılabilir ve bayilik avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  • Dükkan lokasyonuna dikkat edilmektedir. Merkezi ve işlek caddelerde, yaya trafiği ve araç trafiği yoğun olan bölgelerde açılan bayilerin kar marjı daha yüksek olduğu için bu bölgelerde dükkan seçilmesine dikkat edilmelidir.
  • Müşteri ilişkileri iyi olan ve kendi işinin başında duran işletmeciler firmanın aradığı bir diğer kriterdir.
  • Bayilerin hepsi firmanın konseptine hitap edecek şekilde kurulmaktadır.
  • Yatırım maliyeti dükkan genişliğine göre değişiklik gösterebilir.
  • Açılış günü kampanyaları firma tarafından yönetilmektedir.
  • İşletme sahibi ve personele gerekli satış eğitimi ve teknik destek verilmektedir.

Kalita Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiyi firmanın resmi bayilik sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kalita Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Adres: Selimpaşa Mah. Halaskargazi Cad. No.67/2 Silivri/İSTANBUL

Tel: +90 (533) 063 27 28

E-posta: info@kalita.com.tr

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status