Kabarık Gelinlik Modelleri 2021

Düğün hazırlıklarını sürdüren gelin adayları için en heyecan verici kısım gelinlik modeline karar vermektir. Düğün arifesindeki her genç kızın hayalinde prensesler gibi görüneceği bir gelinlik yatar. Kabarık gelinlik modelleri, düğün günü genç kızların bu hayallerini yansıtan gelinlik tasarımlarıdır. Belden aşağısı kabarık formda olan gelinlikler ile gelinler kendilerini adeta masallardaki prensesler gibi hissedebilirler. Şıklığı ve zerafeti en iyi şekilde yansıtan bu gelinlikler, aynı zamanda gösterişi ve ihtişamı seven gelinlerin de beğeni kazanacağı detaylarla buluşmaktadır.

Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık gelinlik modellerine her yıl yepyeni tasarımlar eklenmektedir. Ünlü moda evlerinin kreasyonlarında farklı şekillerde tasarlanan bu gelinliklerde çok özel detaylar mevcuttur. Örneğin; mendil etek veya drapeli kabarık gelinliklerde kullanılan kumaş ve büstiyer kısmındaki taşlı süslemeler, ilk bakışta dikkat çeken unsurlardır. Aynı zamanda prenses gelinlikler de kabarık etek formu ile modası geçmeyen tasarımlar diyebiliriz.

Sizlerin de hayalinde kabarık etekli bir gelinlik yatıyorsa, öncelikle beyazın tonuna ve etek tasarımına karar vermenizi öneriyoruz. Tüllü kabarık gelinlikler ve boydan boya dantel süslemeli kabarık gelinlikler sizlere önerebileceğiniz seçenekler arasındadır. Bunun yanı sıra, A kesim gelinlerde de kabarık etekli modellere en güzel örneklerdir.

Kabarık Gelinlik Nasıl Seçilir?

Kabarık gelinlik seçiminde vücut tipinize uygun modellere yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Eğer boyunuza ve kilonuza uygun bir tasarım tercih etmezseniz, bu gelinlikler sizleri daha kısa veya kilolu gösterebilir. Yine, bel kısmınızın inceliğine göre de kabarıklığı yukarıda veya aşağıda başlayan kabarık gelinlikler arasında tercihinizi yapabilirsiniz.

Armut vücut tipindeki bayanlar dekolte ve bel kısmını vurgulayan kuşaklı ve A kesim kabarık gelinliklerden yana tercihlerini yapabilirler.

Minyon tipli gelin adaylarına, etek kısmı tüllü ve yüksek bel kabarık gelinlikler yakışacaktır.

İnce belli ve uzun gelin adaylarına straplez ve dantelli kabarık gelinlikleri öneriyoruz.

Son yılların trendi olan straplez ve çapraz yaka kabarık gelinlikler, 2021 gelinlik kreasyonlarında da yer ediniyor. Kış düğünü yapacak olanlar uzun kollu ve kolları dantelli kabarık gelinlikler ile muhteşem görünebilirler. Yaz düğünlerinde ise askılı ve straplez kesim kabarık gelinlikler oldukça şık modellerdir. Sizler de ayna karşısında bu gelinlikleri deneyerek, aralarından kendinize en çok yakışan modeli tercih edebilir ve düğün günü peri kızı gibi muhteşem bir ışıltıya sahip olabilirsiniz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status