İstanbul Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

İstanbul Çiğköfte; birinci kalite çiğköfte üretimi yapan ve MSG kullanmayan markalardan biri olarak bu geleneksel lezzeti en doğal hali ile müşteri damak zevkine sunmaktadır. Hammadde tedarik aşamasında oldukça titiz olan ve doğal besin kaynaklarını kullanarak çiğköfte üretimi yapan firma, bu sayede lezzetine doyamayacağınız çiğköfte ile müşteri sağlığına önem vermektedir. Lezzet ve kalite anlayışı ile diğer firmalardan farklı bir konumda olan firma, yine yenilikçi anlayışı ile de farkını ortaya koymaktadır. Çiğköfte Matik ile sektörde bir ilke imza atan firma, yine diğer birçok yeniliği ile yatırımcıların dikkatini çekmektedir.

MSG kullanmayan ve bu sayede insan sağlığına verdiği önemi kanıtlayan İstanbul Çiğköfte, birçok yeni ürününü müşteri beğenisine sunmaktadır ve çığır açacak yenilikler ile gıda sektöründe sürekli rakiplerinin bir adım önüne geçmektedir. Uluslar arası düzeyde de tanınan ve sevilen bir marka olmayı ilke edinen firma, bu yönde çalışmalarını sürdürmektedir ve yurtdışı bayilik paketleri ile yurtdışındaki yatırımcıları da franchising ağına beklemektedir. Bunun yanı sıra, hem yurt içi hem de yurt dışında üretici bayilik konseptine imza atan firma, böylelikle daha fazla kar elde etmenizi desteklemektedir.

Ürün ve sistem kalitesi ile mükemmeli hedefleyen firma, tüm çalışanları ile birlikte ekip ruhu içerisinde hareket etmekte, vizyonu yönünde kararlar almaktadır.

İstanbul Çiğköfte bayilik paketleri ile her bütçeden yatırımcının bu sektöre giriş yapmasına olanak tanıyor. Bunun için de 3 farklı çiğköfte bayi kurulumu paketi oluşturan firmanın en düşük bayilik kurulumu 3500 TL’dir. İkinci paketinin maliyeti 4000 TL olarak belirlenmiştir ve son bayilik paketi de 5000 TL değerindedir.

Tüm bu bayilik kurulum paketlerinde dükkan içi gerekli birçok ekipman ve malzeme mevcuttur. Bunun yanı sıra, açılış günü için işletme sahiplerine çiğköfte hediye edilmektedir. Bu kurulum paketlerinin fiyatlarına KDV ve nakliye ücreti dahil olmamaktadır.

İstanbul Çiğköfte Bayilik Şartları

Çiğköfte bayilik konseptleri ile yurtiçi ve yurtdışında ister üretici ister satış odaklı sektörde faaliyet göstermenize olanak sağlayan İstanbul Çiğköfte, gelen bayilik başvurularını değerlendirdikten sonra geri dönüş yapmaktadır.

Aşağıda yer alan bayilik şartları ve firmanın sağladığı olanakları okuduktan sonra sizler de başvurunuzu gerçekleştirebilir ve bu ailenin bir üyesi olabilirsiniz.

  • Seçilen bayilik dükkanının temiz olması, çalışanların titizliğe ve hijyen kurallarına önem vermesi aranan birinci niteliktir. Bunların dışında bir kriteri bulunmayan firma, dükkan lokasyonunun merkezi yerde olmasını önermektedir.
  • Bayiler çiğköfte siparişi verdikten sonra üretilen çiğköfteler 10 kiloluk vakumlu paketler halinde bayilere ulaştırılmaktadır. Gönderilecek 1 koli çiğköfte içerisinde toplamda 30 kg çiğköfte mevcuttur.
  • Vakumlu çiğköftelerin tüketim ömrü 10 gündür.
  • Bayiler sos, poşet, dürüm jiletini ve lavaş gibi ürünleri de firmaya sipariş edebilirler.
  • Ön ödeme ile kargodan siparişler iletilebilir ya da havale sonrası sevkiyat yapılabilir.
  • Bayilik açıldıktan sonra kar marjı yüzde 100 ve üzeri olmaktadır. Bu kar marjı yüzde 300’ün üzerine çıkabilir.

İstanbul Çiğköfte iletişim bilgileri:

Adres: Çavuşbaşı Cad. No:48/T Çekmeköy/İstanbul

Tel: 0850 520 5 888

Tel 2: 0542 841 34 34

E-posta: info@istanbulcigkofte.com.tr

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status