HLM Çiğköfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

HLM Çiğköfte, ilk şubesini 2000 yılında açarak, etsiz çiğ köfte sektöründe faaliyet göstermeye başlamış olup, ardından toptan ve perakende dağıtıma geçmiştir. Şarküteri ve çiğ köfte mekanları için çiğ köfte üretimi yapan firma, aynı zamanda bayilik hizmeti ile de müşterilerine etsiz acılı ve acısız çiğ köfte hizmeti veriyor. Özellikle ülkemizin Ege bölgesinde çeşitli mekanlara dağıtım yapan ve yine İzmir ve Denizli’de de bayileri bulunan firma, bu lezzeti ülke geneline yaymayı hedefliyor.

Etsiz çiğ köfte üretimi ile Ege bölgesinin tanınan lezzeti haline gelen HLM çiğköftecisi, sadece kendi şubelerinde çok özel ve farklı malzemeler kullanılarak hazırlanan özel üretim etsiz çiğköfte servisi yapıyor. Bademli etsiz çiğköfte, cevizli etsiz çiğköfte, acılı ve acısız seçenekleri ile herkesin damak tadına hitap eden ve besin değerleri yüksek çiğ köfte servisi yapan firma, bu özel üretimleri ile ülkemizde bir ilke imza atmıştır. İzmir’in Karşıyaka, Buca, Göztepe, Hatay, Balçova Kipa’da bayileri bulunan firmanın ürünleri elit mekanlarda da bulunmaktadır. 

HLM çiğköfte bayilik hizmeti ile tüm müşterilerine kaliteli ve hijyenik koşullarda üretilen etsiz çiğ köfte lezzetini ulaştırıyor. Tecrübeli ve eğitimli ekibi ile çiğ köfte sektöründe en çok tercih edilen firma olmayı hedefleyen HLM çiğköftecisi, HACCP ve TSE ürün kalite belgelerine layık görülmüştür.

Çiğ köfte üretimi Türkiye ve Avrupa gıda standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. MSB teknik şartnameleri çerçevesinde üretim yapmaya devam eden firma, kaliteli ve katkısız malzemeler kullanarak üretimi gerçekleştirmektedir.

Her daim müşteri beklentilerini karşılayan çiğ köfte üretimi yapmayı hedefleyen firma, modern üretim tesislerine sahiptir. HLM bayilerinde sadece çiğ köfte servisi yapılmamaktadır. Aynı zamanda porsiyon ve dürüm çiğ köftenin yanı sıra; içli köfte, şalgam, cezerye de servis edilmektedir

HLM Çiğköfte bayilik şartları:

HLM çiğköfte bayiliği almak isteyen yatırımcılar firma ile irtibat kurup bayilik başvuru yaptıktan sonra bu başvuru değerlendirilmektedir. Ardından başvurunuz kabul edildiği takdirde firma size geri dönüş yapmaktadır. Sonrasında bayilik şartları ve diğer koşullar üzerine bayilik adayı bilgilendirilerek gerekli bayilik aşamaları gerçekleştirilip şube açılışı yapılmaktadır.

Yaklaşık bir ay gibi bir süre içerisinde sizler de kendi işinizin patronu olabilir ve HLM ürünlerini satmaya başlayabilirsiniz. Özellikle Ege bölgesinde yer alan yatırımcılar firmanın franchising ağına daha kolay dahil olabilirler. Bayilik şartları hakkında daha detaylı bilgi almak, soru ve görüşlerinizi bildirmek için iletişim kurmanız yeterlidir.

HLM Çiğköfte iletişim bilgileri:

GSM: 0 532 297 39 45

Yukarıda yer alan telefon numarası ile firmayla irtibat kurabilir ve çiğ köfte bayilik başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status