Has Adıyaman Çiğ Köftecisi Bayiliği ve Bayilik Şartları

Has Adıyaman Çiğ Köftecisi; ülkemizin geleneksel lezzetini doğal ve katkısız malzemeler ile harmanlayarak müşteri beğenisine sunmaktadır. Adıyaman usulü çiğ köfte üretimi yapan firma, sektöre giriş yaptığı günden itibaren güvenilirliğini korumuştur. Müşteri sayısını her geçen gün arttıran firma 5 şubesi ile faaliyet vermekte olup, kurumsal yapısını geliştirerek daha fazla sayıda şubeye ulaşmak için franchising vermeye başlamıştır. Üst seviye kalitede hizmet veren firma, gıda sektöründe öncü çiğ köfte firmalarından biri olmak adına kalite sistemini her geçen gün geliştirmektedir.

Sevilen çiğ köftesi ile sektörde özel bir yer edinen Has Adıyaman Çiğ Köftecisi, 1.kalite malzeme kullanmaktadır. Gıda güveliği kapsamında gerekli belgelere sahip olan firmanın önceliği sağlıklı, doğal, lezzetli ve uygun fiyata çiğ köfte satışı yapmak, bu lezzeti tüm sofralara taşımaktır.

Çok çeşitli baharatlar ile harmanladığı geleneksel lezzeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firma, üretimden satış aşamasına kadar tüm denetim ve kontrolleri sağlamaktadır. Hızla büyümeye devam eden firma, yenilenen ekipmanları ve stratejileri ile bu lezzeti tüm ülke geneline sevdirmeyi amaçlıyor. Güvenle tüketebileceğiniz çiğ köfte üretimi yapan firma, günlük taze üretim çiğ köftesi ile gönüllerde taht kuruyor.

Has Adıyaman Çiğ Köftecisi bayilik başvurusunda bulunmak isteyen girişimciler, herhangi bir bayilik bedeli ödemeden bu aileye katılabilirler. İstanbul genelinde şubeleri bulunan firma, diğer illerden gelen bayilik taleplerini de değerlendirmektedir. Bayilerine eğitim desteği veren ve bayileri ile sürekli iletişim halinde olarak müşteri istek ve taleplerini karşılamaya özen gösteren firma, ekip ruhu ile çalışmalarını sürdürerek müşterilerine layık olmayı ilke edinmiştir.

Has Adıyaman Çiğ Köftecisi Bayilik Şartları:

Çiğ köfte sektörünün sürekli gelişme gösterdiği günümüzde, her bütçeden yatırımcı için çok özel avantaj paketleri ile bayilik hizmeti veren firma sayısı her geçen gün artmaktadır. Has Adıyaman Çiğ Köftecisi bayiliği almak isteyen girişimciler için çok fazla şart aramamaktadır. Bayilik yatırım bütçesi bulunan girişimciler, başvurularını yaptıktan sonra değerlendirilmekte ve firma geri dönüş sağlayarak kendilerini bu konuda bilgilendirmektedir. Ardından kısa sürede bayilik açılışı yapılmaktadır.

Sizler de Has Adıyaman Çiğ Köftecisi markası adı altında çiğ köfte satışı yapabileceğiniz bir dükkan sahibi olmak istiyorsanız, aşağıda yer alan bayilik şartlarını okuduktan sonra başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  • Bayi başvurusu yapan girişimcilerden herhangi bir bayilik bedeli talep edilmemektedir.
  • Dükkan konsepti ve dekorasyonu marka kurumsal kimliğine uygun olmalıdır.
  • İşletme kurulum giderleri işletme sahibine aittir.
  • Açılış öncesi işletme sahibi ve personele firma yetkilileri tarafından gerekli eğitimler verilmektedir.
  • Tüm şubelerde fiyat ve lezzet aynı standarttadır.
  • Reklam ve promosyonlardan herhangi bir bedel talep edilmemektedir.

Has Adıyaman Çiğ Köftecisi iletişim bilgileri:

Adres: Veliefendi mah.75/3 sok. No:1/B Zeytinburnu/İstanbul

Tel: 0212 558 55 20

Gsm: 0507 240 46 01

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status