Gelin Saçı Modelleri 2021

Evlilik hazırlıkları telaşında olan gelin adayları, düğün günü baştan aşağı muhteşem bir görünüme kavuşmak adına tüm detayları ince eleyip, sık dokurlar. Gelinlik, gelin ayakkabısı ve takıların seçimi bittikten sonra; sıra gelir gelin saçı modeline karar vermeye. Tabi, düğün günü için gelin adaylarının gelin başı modeline karar vermeleri son derece zordur.

Hem yüz tiplerine uygun, hem de gelinlik ve diğer düğün konseptleri ile gelin saçlarının uyumlu olması adına, gelin adayları saç modeli seçimi için günlerini harcarlar.

Sizler de henüz gelin saçınızın nasıl olacağına karar veremediyseniz; tercihi kuaförünüze bırakabilir ya da 2021 gelin saçı modelleri arasından karar kılabilirsiniz.

2021 yılının gelin saçı trendlerine göz gezdirdiğimizde; her modelde sadeliğin ve doğallığın ön planda tutulduğunu görmekteyiz. Bu yılki gelin başı konseptlerinde at kuyruklu gelin saçları, farklı gelin topuzu örnekleri, salık ve dalgalı saç modellerine rastlamaktayız.

Özellikle gelinliğinde gösterişli bir model seçimi yapan gelinler, gelin saçında her zaman sade ve yüksek topuzları tercih etmektedirler. Yine; bohem ve retro düğün konseptlerinde farklı saç aksesuarlar, doğal görünümlü ve dalgalı gelin saçları öne çıkıyor.

Ayrıca Bakınız: Kabarık Gelinlikler 2021

Düğün günü kusursuz bir gelin olmak isteyenler; kahküllü ve dalgalı topuzların eşliğinde, saç aksesuarlarını tercih edebilirler. Klasik gelin tacı yerine, sizler de doğal bir gelin saçı modeli ile beraber saç bantları, saç tokaları, zincirli ve taşlı saç aksesuarları canlı çiçekleri, tüyler ve buna benzer özel gelin saçı aksesuarları ile düğün günü şıklığınızda çevrenize ışık saçabilirsiniz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status