Ezel Çiğ Köfte Bayiliği ve Bayilik Şartları

Ezel Çiğ Köfte; geçmişten günümüze ulaşan geleneksel lezzetimizi açmış olduğu şubeler ile herkese ulaştırmayı hedefleyen bir firmadır. Firma kurucusu Sabri Azgın özel günlerde dostlarına hazırlamış olduğu çiğköftesi ile meşhur hale gelince ve talepler artınca ilk şubesini 2009 yılında açmıştır. Çevresinden gelen ısrarlar üzerine açmış olduğu ilk etsiz çiğ köfte dükkanının ardından taleplerin sürekli çoğalması ile birlikte franchising sistemini kurmuştur ve bayilik dağıtarak diğer illerde de markasının bilinirliliğini arttırmaya yönelik çalışmaları başlatmıştır.

İstanbul’un çeşitli bölgelerinde açılan şubeleri ile gıda sektöründe hizmet veren firma şu an 15’i aşkın şubeye sahiptir ve her bir şubesinde aynı lezzet standartlarında çiğ köfte satışı yapılmaktadır.

Yüzde 100 bitkisel ürünler ve doğal malzemeler tedarik edilerek hijyenik ortamda etsiz çiğ köfte üretimi yapan Ezel markası, müşteri güvenini kazanmıştır. Müşterilerinin damak zevkine göre acılı ve acısız seçenekler ile çiğ köfte satışı yapmaya devam eden ve şubelerinde güler yüzlü personeli ile hizmet veren firmanın vazgeçilmez lezzetteki ürünleri talep görmektedir.

Artan talepler doğrultusunda daha çok ilde şubeye ulaşmayı hedefleyen marka, bu sayede kendi özel baharatları ile harmanladığı çiğköftesini herkese sevdirmeyi amaçlıyor.

Ezel Çiğ Köfte bayilik olanağı ile Türkiye genelinde tüm yatırımcılar kendi şubelerini açabilirler ve marka güvencesi altında çiğ köfte satışı yapabilirler. Markanın vizyonu ve misyonu bu lezzeti tüm ülke vatandaşına ve dünyaya tattırmaktır. Bayi kanalları ile sürekli iletişim halinde olarak müşteri görüşlerini önemseyen Ezel, bu sayede kendini sürekli yenilemektedir. Meşhur Adıyamanlı Çiğ Köfteci Ezel markasının bayilik ağına katılarak sizler de kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Ezel Çiğ Köfte Bayilik Şartları:

Güler yüzlü çalışma politikası ile tüm şubelerinde aynı standartlarda hizmet vermeye devam eden ve müşteri sağlığını birincil öncelik tutan Ezel markasının bayilik avantajlarından yararlanabilirsiniz. Sağlıklı olduğu kadar ekonomik de olan Ezel çiğ köfte, tadından vazgeçilemez lezzeti ile herkese kendi çiğ köfte dükkanını açma imkanı tanıyor. Bu sayede sizler de bu lezzeti daha fazla kişiye ulaştırabilir ve yatırımlarınızdan kısa süre içerisinde olumlu geri dönüş alarak, kar marjınızı her geçen gün arttırabilirsiniz.

Aşağıda yer alan bayilik şartlarını okuduktan sonra bayilik başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ön inceleme sonrası yüz yüze görüşme ile başvuru değerlendirilmektedir.

  • Bayilik açılacak dükkanın lokasyon seçiminde firma yetkilileri yardımcı olmaktadır.
  • Dükkanın dekorasyonu ve işleyici hakkında gerekli eğitim ve teknik destek franchise koordinatörleri tarafından sağlanmaktadır.
  • Dekorasyon firmanın kurumsal kimliğine uygun konseptte olmalıdır.
  • Franchise bedeli talep edilmemektedir.
  • Açılacak bayiliğin kurulum giderleri ve diğer masrafları işletme sahibine aittir.
  • Personele firma yetkilileri tarafında eğitim verilmektedir.
  • Merkezi promosyonlar ve reklamlardan herhangi bir bedel talep edilmemektedir.

Ezel Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgi almak için firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ezel Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Adres: Hürriyet mah. Atatürk cd. No:59 Güneşli, Bağcılar/İstanbul

Tel: 0535 497 50 01

E-posta: info@ezelcigkofte.com

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status