Ezel Çiğ Köfte Bayiliği Hakkında Bilgiler

Ezel Çiğ Köfte Bayiliği

Ezel Çiğ Köfte, Sabri Azgın tarafından ilk dükkan açılışını 2009 yılında gerçekleşmiş olan firmadır. Marka kurucusu Adıyaman Sincik doğumludur ve lise öğrenimi sonrasında İstanbul’a gelen firma sahibi, eş dost için özel günlerde yoğurduğu çiğ köftenin çevresindeki herkes tarafından çok beğenilmesi ve tavsiyeler üzerine bu sektöre giriş yapma kararı almıştır. İlk şubesini Güneşli’de açan kurucu, çok kısa bir zamanda müşteri sayısını arttırmış olup, bayilik ağı oluşturarak İstanbul’un çeşitli yerlerinde hizmet vermeye başlamıştır. Şu an 15 bayi sayısına ulaşan marka, tüm Türkiye’nin bu özel lezzeti tatması için bayilik ağını genişletmeyi hedeflemektedir.

Çiğ köfte sektöründe emin adımlar ile yolunda ilerleyen Ezel markası, tüm ürünlerinde %100 organik malzemeler kullanmaktadır. Müşteri güvenini kısa sürede sağlamayı başaran firma, vazgeçilmez bir lezzet haline dönüşmüştür. Acılı ve acısız etsiz çiğ köfte üretimi ve satışını gerçekleştiren Ezel Çiğ Köfte, her daim müşteri görüşlerini önemsemektedir. İlk dükkan açılışı 2009 yılında olan firma 2011 yılında ise çiğ köfte üretimine başlamıştır. 2013 yılında ise toplamda 9 şubeye ulaşan firma, şu an 15 bayi ile hizmet vermekte olup, yeni yatırımcıları kendi ailesine beklemektedir.

Ezel Çiğ Köfte vizyonu:

Çiğ köfte üretiminde tüm sağlık ve hijyen kriterlerini önemseyen firma bu konuda duyarlı hareket etmekte olup, toplum ve birey sağlığının korunmasına yönelik organizasyon ve yardımlar sağlamayı vizyon edinmiştir.

Ezel Çiğ Köfte misyonu:

Sağlıklı, helal, hijyenik ve kaliteli gıda üretimini benimseyen firma, sektörde insan sağlığını tehdit eden firma ve kuruluşları deşifre etmeyi ve kamuoyuna bildirmeyi misyon edinmiştir.

Ezel Çiğ Köfte bayilik hizmetinden faydalanmak isteyen herkes bu güvenilir firmanın bayilik alt yapısına dahil olarak kısa sürede kendi şubelerini açabilir ve kar marjı yüksek bir işe sahip olabilirler. Meşhur Adıyamanlı çiğ köftecinin tüm gıda standartları belgeleri mevcuttur.

Ezel Çiğ Köfte bayilik şartları:

Ezel Çiğ Köfte bayiliği almak isteyen yatırımcılara ekonomik bayilik kurulum avantajı sağlıyor. Müşterilerinin sadakatini kazanan markanın yeni bayi başvurusu yapacak olan kişilere sunduğu şartlar şunlardır:

  • Yeni bayi lokasyonu önemli olduğu için firma bu süreci kontrol etmektedir.
  • Dükkan dekorasyonu ve işletme hususlarında firma yeni bayilere yardımcı olmaktadır.
  • Yeni bayiliklerden franchising bedeli talep edilmemektedir.
  • Firmanın kurumsal kimliğini yansıtan bir dekorasyon şarttır.
  • Çiğ köfte bayiliği kurulum giderleri işletme sahibi tarafından karşılanmaktadır.
  • Yeni bayiliğin personel eğitimine firma destek vermektedir.
  • Firma tarafından yapılan tüm reklam ve promosyonlarda bayilerden herhangi bir ücret talebi olmamaktadır.

Yukarıda yer alan bayilik şartlarını sağlayan yeni girişimcilerin bayilik başvuruları incelendikten sonra görüşmeler yüz yüze yapılmaktadır.

Ezel Çiğ Köfte iletişim bilgileri:

Adres: Hürriyet Mah. Menderes Cad. No:56 Güneşli Bağcılar/İSTANBUL

Tel: 0537 296 52 85

GSM: 0531 404 38 80 / 0535 497 50 01

E-posta: info@ezelcigkofte.com

Yukarıda yer alan iletişim bilgilerinden firma ile irtibat kurabilir ve bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Yine, firmanın resmi web sitesi üzerinde yer alan bayilik başvuru formundan da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status