Evlere Oyuncak İşi Veren Firmalar ve Ne Kadar Kazandırır?

Evlere Oyuncak İşi Veren Firmalar

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bazı organik oyuncak satışı gerçekleştiren firmalar ev hanımlarına ek iş imkanı sunmaktadırlar. Sizler de internette ek iş ilan siteleri ve sosyal medyadaki oyuncak işi ilanlarına göz gezdirerek, başvurularınızı yapabilirsiniz.

İlan sitelerine “evde oyuncak işi yapılır” ilanı vererek de firmaların sizlerle irtibat kurmasını sağlayabilirsiniz.

Evde Oyuncak İşi Ne Kadar Kazandırır?

Oyuncak satan firmalara evden oyuncak yapan bayanlar, aylık 1000 TL ve üzeri ek gelir elde edebilirler. Genellikle firmalar oyuncak başına ücret belirlemektedirler. Tabi her oyuncak tasarımının parça başı ücreti farklı olmaktadır. Ödemeler ise oyuncak teslimi sonrasında firma tarafından kontrol edildikten sonra yapılmaktadır.

Eğer evde oyuncak yapıp satarsanız, her geçen gün müşteri portföyünüz artacağı için aylık ek gelirinizde de sürekli bir artış olacaktır.

Örneğin; amigurumi oyuncaklar internette ev hanımları tarafından tanesi 30 TL ila 140 TL aralığında fiyatlara satılmaktadır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status