Evlere Kalem Montajı İşi Veren Firmalar ve Ne Kadar Kazandırır?

Evlere Kalem Montajı İşi Veren Firmalar

Kalem montajı işi veren firmalar ile bağlantı kurmak için öncelikle sosyal medyada yer alan güncel ilanlara bakabilirsiniz. Yine, ek iş ilanlarının paylaşıldığı güvenli sitelerden de firmaların iletişim bilgilerini alarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Eğer yaşadığınız yerde bu ek iş ilanını veren bir firma bulamadıysanız veya ilanlar güncel değilse, kendiniz de ilan sitelerinden “evde kalem montajı işi yapılır” başlıklı bir ilan paylaşarak, firmalardan geri dönüş bekleyebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Evde Kalem Montaj İşi

Yine, sitemizde yer alan diğer ek işlere de göz gezdirebilirsiniz. Özellikle matbaalar evden çalışan kişilere ihtiyaç duymaktadır. Yine, bazı fabrikaların da bu yönde talebi bulunmaktadır.

Evde yapabileceğiniz ek işler sadece kalem montajı ile sınırlı değildir. Daha pek çok alanda eve ek iş verme ihtiyacı duyan firma mevcuttur.

Ayrıca Bakınız: Evde Ek İş Yapmak Avantajlı Mı?

Evde Kalem Montajı İşi Ne Kadar Kazandırır?

Günlük veya haftalık kaç sayıda kalem işi alırsanız, kazancınız da o ölçüde değişecektir. Örneğin; 1000 adet kalem montajı için firmaların teklif ettiği ücret 17 TL ila 35 TL aralığında değişiklik göstermektedir.

Fiyatı belirleyen unsurlar ise, işçiliktir. Eğer daha zahmetli ise, firma da fiyatı daha yüksek tutmaktadır. Ödemeler genelde iş sonu olarak elden veya havale ile yapılmaktadır.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status