Evlere Gelinlik İşleme İşi Veren Firmalar ve Ne Kadar Kazandırır?

Evlere Gelinlik İşleme İşi Veren Firmalar

Terziler, moda evleri, gelinlik atölyeleri, tekstil firmaları ve şahıslar sizlere gelinlik işleme işi verebilir. Bu işte aranan özellikleri yukarıda sizlerle paylaştık. Sizler de gelinlik işleme işini yapabileceğinize inanıyorsanız, bulunduğunuz bölgede faaliyet gösteren gelinlik firmaları ile iletişim kurabilirsiniz. İnternet üzerinden güncel ilanlara bakmanızı da öneriyoruz. Özellikle tekstil üretiminin gelişmiş olduğu illerde eve gelinlik işi verenlerin sayısı bir hayli fazladır.

Ek iş ilan sitelerinde “evlere gelinlik işleme işi verilir” diye gördüğünüz ilanları inceleyerek, size hitap edenlerle irtibat kurabilirsiniz. Yine, sosyal medya üzerindeki ek iş ilan sayfalarından veya ilan sitelerinden sizler de “evde gelinlik işleme işi yapılır” diye ilan vererek ve vasıflarınızı belirterek ek iş talebinizi duyurabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Evde Gelinlik İşlemeleri Nasıl Yapılır?

Evde Gelinlik işleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Parça başı en çok kazandıran ek işlerden biri, gelinlik işleme işidir. El emeğiyle işlenen gelinlikler yüksek fiyata kiralanıp satıldığı için üzerindeki emeğe göre firmalar sizlere 200 TL ve üzeri bir ödeme yapabilirler. Yani ayda 4-5 gelinlik işlemesi işi alarak bile bazı ev masraflarınızı rahat bir şekilde karşılamanız mümkündür.

Ayrıca Bakınız: Evde Gelinlik İşleme İşi İle Para Kazanmak

Dikkatli Olun!

Evlere gelinlik işi veren firmalarla e-posta veya telefon aracılığı ile irtibat kurabilirsiniz. Ancak ilk irtibatta güvenmediğiniz kişilere bazı şahsi bilgilerinizi paylaşmamaya özen göstermeli ve sadece güvenilir şahıs ve firmalardan iş alımı yapmalısınız. İnternette ilan verilen sitelere telefon numaranızı paylaşmamanızı öneriyoruz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status