Evde Ütü İşi Veren Firmalar ve Ne Kadar Kazandırır?

Evde Ütü İşi Veren Firmalar

Öncelikle evlere kimlerin ütü verdiğinden kısaca bahsetmek istiyoruz. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi ev işlerinde dışarıdan desteğe ihtiyaç duyan çalışan beyler, öğrenciler, çalışan ev hanımları ve bekar bayanları evde ütü işi verenlere örnek gösterebiliriz.

Eve ütü işi veren firmalar ise; restoran ve kafeler, öğrenci yurtları, pastaneler ve buna benzer iş yerleri de masa örtüleri ve benzer çamaşırların ütülenmesi için evden ütü yapan bayanları tercih edebilirler. Bu sayede iki taraf için de karlı bir iş ortaya çıkar.

Bulunduğunuz bölgede bir saha araştırmasına çıkarak ve bastırdığınız broşürleri dağıtarak geri dönüş bekleyebilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerde evde ütü işine talep her geçen gün giderek artmaktadır.

İnternet üzerinden toplu ütü işi veren firmaları da araştırarak, e-posta veya telefon yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Evde Ütü İşi Yapanların Dikkat Etmesi Gerekenler

Evde Ütü Yapmak Ne Kadar Kazandırır?

Tam zamanlı çalışma fırsatı olmayan ev hanımları, evden ütü yaparak ayda en 500TL ek gelir elde edebilirler. Her gün en az 3 saatinizi ayırdığınız takdirde, aylık ortalama asgari ücrete yaklaşık bir rakam kazanmanız mümkündür.

Yaptığımız araştırmalara göre, evde ütü yapmanın fiyatları parça başı 50 kuruş ile 75 kuruş arası değişmektedir. Aldığınız işlere göre günlük ütülediğiniz parçalar başına aylık gelirinizi kolayca hesaplayabilirsiniz. Sizlere ütü veren kişilerin sayısı arttıkça, kazancınızın da artacağını unutmayın ve istikrarı elden bırakmayın.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status