Evde Sarma Yapıp Satmak

Evde Yaprak Sarması Yapıp Satmak

Evde yemek işi yapmanın birinci kuralı, potansiyel müşterilere güven vermektir. Eğer müşterileriniz sizlerin temiz ve tertipli bir insan olduğunuzu düşünürlerse, gözleri kapalı sarmalarınıza güvenebilirler. Bunun için de yaprak sarmalarınızı sararken hijyen kurallarına uyduğunuz kadar, kılık kıyafetinizle de karşı tarafa temiz bir görünüm sunmalısınız.El bakımına da daha fazla önem vermeli ve tırnaklarınızın kısa olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca sarma işini eldivenle yaparak bunu müşterilerinize belirtebilirsiniz.

Evde sarma yapıp satmak isteyen ev hanımları; sarmalarında çeşitliliğe yer vermeliler. Zeytinyağlı, kıymalı, kuş üzümlü ve benzeri alternatiflerde sarmalarınızı müşterilerinize sunduğunuz takdirde işinize ne kadar profesyonel yaklaştığınız belli olacaktır.

Yaşadığınız yerdeki restoran ve lokantalara sarmalarınızı pazarlarken özel kutularda sarma numunelerinizi götürün. Yine, bazı şahıslar özel günlerde catering firması ile anlaşmak yerine sarma ve benzeri yemekler için ev hanımları ile çalışmayı tercih etmektedirler.

Sizler de çevrenize sarma işi yaptığınızı duyurursanız, özel günlerde sizlerle irtibat kurarak sarma siparişi verebilirler. İşinizi ne kadar iyi pazarlarsanız, o kadar fazla sipariş alacağınızı unutmayın.

Ayrıca Bakınız: Evlere Sarma İşi Veren Firmalar

Mahallenizdeki bakkal veya başka tanıdık bir esnafa rica ederek, camına “evlere sarma işi yapılır” diye ilanınızı verebilirsiniz. Bu ilan da akılda kalıcı olacaktır ve sipariş alma şansınız yükselecektir. Sürekli iş almak için market veya lokanta gibi yerlere sarmalarınızı pazarlamanızı öneriyoruz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status