Evde Priz Montajı İşi Veren Firmalar ve Ne Kadar Kazandırır?

Evde Priz Montajı İşi Veren Firmalar

Sizler de evde priz montajı işi yapmaya karar verdiyseniz, popüler ilan sitelerinin panolarından veya sosyal medya ilanlarından evlere priz montajı işi veren firmalara ulaşabilirsiniz. Genelde “evlere priz montaj işi verilir” diye ilanlar paylaşan firmalar büyük şehirlerde faaliyet gösterse de, kendi yaşadığınız ilde de evde çalışan kişiler arayan elektrik malzemesi imalatı yapan firmalar olabilir.

Eğer güncel ilan göremezseniz ya da firmaların iletişim bilgilerine ulaşamazsanız, “evde priz montajı işi yapmak istiyorum” başlıklı kendi ilanınızı da ek iş ilan siteleri ve Facebook gibi sosyal platformlardaki ek iş sayfalarından paylaşabilirsiniz. Bu ilanın altına e-posta adresinizi bırakmanız yeterlidir.

Evde Priz Montajı İşi Ne Kadar Kazandırır?

Yaptığımız araştırmalara göre, montajı yapılan priz başına firmaların evde çalışanlara teklif ettiği ücret 50 kuruş ile 2 TL aralığında değişiklik gösterebilmektedir. Aylık minimum kazancınız ise, 1000 TL ve üzeri olabilir.

Ayrıca Bakınız: Evde Montaj İşi Nasıl Yapılır?

Ödemeler Nasıl Olur?

Teslimat sonrası montajı yapılan prizleri kontrol aşamasında geçiren firmalar ardından sizlere haftalık veya aylık ödeme yaparlar. Ödemeler nakit, eft veya havale olarak gerçekleşebilir. Firma ile ücret anlaşması yaparken ödeme şeklini de önceden anlaşmanızı öneriyoruz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status