Evde Kurdele İşi Nasıl Yapılır?

Eve kurdele işi veren her firmanın istediği kurdele ölçüleri ve süslemeleri farklı olacaktır. Bu nedenle, öncelikle kurdele işi veren firmanın taleplerine göz gezdirmeli ve bu kurdelelerin nerelerde kullanılacağı konusunda bilgi edinmelisiniz.

Eğer düğün davetiyesi, tebrik kartı, nikah şekeri ve benzeri süslemelerde bu kurdeleler kullanılacaksa, kurdele ebatları küçük ve belirli bir konseptte olacaktır.

Küçük kurdeleler ile uğraşmak biraz daha zahmetli olacağından, bu iş için kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Ancak masa ve sandalye süslemeleri gibi düğün ve organizasyon şirketleri konseptlerine uygun kurdele işi fiyonk yapımında daha büyük ebatlarda kurdeleler talep edilebilir. Bu kurdeleleri hazır etmek daha az zahmet gerektirecektir.

Kurdelelerden aynı ölçülerde fiyonklar hazırladıktan sonra, firmalar sizlerden bu kurdeleleri boncuk ve pul gibi çeşitli aksesuarlar ile süslemenizi isteyebilirler.

Ayrıca Bakınız: Evde Kurdele İşi Yaparak Para Kazanma

Eğer aldığınız kurdele işi daha fazla emek gerektiriyorsa ve daha fazla detaya sahipse, kendinize de o kadar fazla çalışma zamanı ayırmalısınız.

Genellikle eve ek iş veren firmalar yapılacak ürünlere dair bir bilgilendirme kitapçığı da iletmektedirler.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status