Evde Kına Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde Kına Paketleme İşi

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, organizasyon şirketleri evlere 1 kilo ya da 2 kiloluk paketler halinde toz kınalar gönderirler. Bu rakam daha da yüksek olabilir. 1 kilo kınadan 10’ar gramlık kına paketleri isteniyorsa, sizlere de 100 kına paketi ya da kesesi gönderilir.

Yaptığımız araştırmalara göre, 100 toz kına paketi için 5 TL civarı bir ücret ödenebilir. Ancak her firmanın ücret politikası farklı olacaktır. Aylık minimum 800 TL ek gelir elde edebileceğiniz bir ek iş olduğunu belirtmek isteriz.

Ayrıca Bakınız: Evde Kına Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Ödemeler Nasıl Yapılır?

Firma tarafından sizlere verilen süre içerisinde tamamladığınız kına paketlerini sağ salim bir şekilde firmaya teslim edince, ödemeniz yapılır. Genelde ödemeler iş sonu havale veya peşin olmaktadır. Haftalık ya da aylık ödeme de alabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Kına Paketleme Yapıp Satmak

Sermayesi olan herkes, güvenilir bir toptancıdan belirli miktarda toz kına ve keseler alarak kına paketleme işini evde yürütebilir. Seçmiş olduğunuz karton ya da kumaş kına paketlerinin içerisine kınaları yerleştirdikten sonra kurdele, tüller, boncuk ve pullarla bu paketleri süsleyerek çevrenizde düğün derneği olan kişilere satabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Hatta işlerin yoğun olduğu dönemlerde organizasyon firmalarına da evde paketlediğiniz kınaları maliyetinden yüksek bir rakama satmanız mümkündür. Böylelikle elinize daha fazla para geçmiş olur ve yaptığınız işten daha çok keyif alırsınız.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status