Evde Kibrit Paketleme İşi Veren Firmalar ve Ne Kadar Kazandırır?

Evde Kibrit Paketleme İşi Veren Firmalar

Toptancı firmalar ek iş ilan sitelerinden iletişim bilgilerini paylaşarak evlere kibrit paketleme işi arayan kişilere ulaşırlar. Genelde “evlere kibrit paketleme işi verilir” diye ilanlar paylaşılır ve bu ilanlar sosyal medyada da mevcuttur. Yaşadığınız yere yakın olan firmalarla iletişime geçtikten sonra sizlere gerekli şartlar belirtilecektir.

İnternette yaptığınız araştırmalar neticesinde bulunduğunuz bölgeye kibrit işi veren bir firmaya ulaşamadıysanız, sizler de ek iş ilan siteleri ve sosyal medya sayfaları üzerinden “evde kibrit paketleme işi yapılır” ilan başlığını paylaşabilirsiniz. Bu ilanınıza geri dönüş olduğu takdirde paketleme işinden ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Evde Kibrit Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Kibrit Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Bu ek işin aylık ortalama kazancı çok yüksek değildir. Bireyler harçlıklarını çıkarabilirler veya evinizin bazı masraflarını karşılayabilecek rakamlar kazanabilirsiniz.

Eğer günde 1000 adet kibrit paketleme işi yaparsanız maksimum firmaların size teklif edeceği ücret 10 TL olacaktır. Kendi ekibinizi kurarak çok daha fazla kibrit paketleme yapabilir ve kazancınızı önemli ölçüde arttırabilirsiniz. Aylık minimum 500 TL gelir sağlayabileceğiniz bir ek iştir diyebiliriz.

Ödemeler genellikle iş sonu, haftalık veya aylık olarak yapılır. Firmalar kibritleri teslim aldıktan sonra kontrol aşamasından geçirerek sizlere ödeme yapmayı teklif edeceklerdir.

1 Yanıt

  1. Emine seymen

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status