Evde Çorap İşi Veren Firmalar Nelerdir?

Evde Çorap İşi Veren Firmalar

Yaşadığınız bölgede faaliyet gösteren tekstil firmaları ve çorap üreticileri ile irtibat kurarak evinize çorap işi alabilirsiniz. Bunun için de firmaların çeşitli kanallar aracılığı ile “evlere çorap işi verilir” diye ilanlar vermiş olması gerekmektedir. Bu ilanlarda yer alan iletişim bilgilerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Günümüzde genelde eve ek iş veren firmaların ilanları internet üzerinden verilmektedir. Bu ilanları düzenli olarak takip ederseniz, bulunduğunuz bölgedeki firmalara da denk gelebilirsiniz.

Nasıl İrtibat Kurulur?

Ek iş ilan siteleri ve bazı popüler sosyal medya kanallarında eve iş ilanları sürekli güncellenir. Bu ilanlara göz gezdirdiğiniz takdirde, güncel olanların e-posta adresleri veya telefon numaraları ile irtibata geçerek adınız, soyadınız, yaşadığınız bölgeyi bildirmeniz yeterli olacaktır.

Çorap işi yapan tanıdıklarınız varsa, onların çalıştığı tekstil firmalarının iletişim adreslerini alarak “evde çorap işi yapmak istiyorum” diye belirtebilir ve iletişim bilgilerinizi vererek sizlere geri dönüş sağlamaları için bekleyebilirsiniz.

Teslimat Nasıl Olur?

Elinize geçen çorapları istenildiği şekilde tamir edip paketledikten sonra firmaya bildirmeniz gerekir. Firmanın size sunduğu süre içerisinde biten çorapları gönderilen kutu veya çuval içerisine koyarak firmaya iletebilirsiniz. Çorapları evinizden alabilirler ya da sizlerin teslim etmesini isteyebilirler. Bazı firmalar kargo ile de ürünlerin teslimatını isteyebilir.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status