Evde Çorap İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde Çorap İşi Kazancı

Günde en az 3 saatinizi ayırarak çorap işinden aylık 800 TL ve üzeri ek gelir elde edebilirsiniz. Tabi, eve verilen işi çok seri ve pratik bir şekilde bitirdiğiniz takdirde aylık sizleri mutlu edecek bir ek kazanç sağlayacağınızı unutmamalısınız. Ne kadar çok firma ile çalışır ve eve iş alırsanız, o kadar da fazla ödeme alırsınız.

Ödeme Nasıl Olur?

Birçok ek işte olduğu gibi çorap işinde de firmalar ödemeyi teslimat sonunda yaparlar. Çoraplar firma eline geçince kontrolleri yapılır ve ne kadar ücret alacağınız belirlenir. Ardından peşin veya bankaya havale yoluyla ödemenizi alabilirsiniz. Tabi, iş öncesi firmayla anlaşma sağlarsanız, ücretin yarısını iş başında ve diğer kalan yarısını da iş sonunda alabilmeniz mümkündür.

Ayrıca Bakınız: Evde Çorap İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde Çorap Satmak İstiyorum

Kendi evinizde firmalara çorap işi yapmanın yanı sıra, bir başka alternatif daha mevcuttur. Çorap üretimi yapan tekstil firmalarının defolu çoraplarını çok uygun fiyatlara satın alabilir ve tamirlerini gerçekleştirdikten sonra çevrenize satabilirsiniz.

El işi yapmayı bilen bayanlar, kış aylarında herkesin çok ihtiyaç duyduğu örgü çoraplar hazırlayıp satabilirler. Örgü çoraplarda maliyet düşüktür ve tanesi en az 15 TL’den satılmaktadır.

Ayrıca Bakınız: Evde Çorap İşi Veren Firmalar

Evde hazırlayacağınız el örgüsü çoraplarda dikkat çekici renk ve desenler kullandığınız takdirde, insanlar bu çorapları gördüklerinde almak isteyeceklerdir. Ufak bir sermayeniz varsa, sizler de evde birbirinden güzel kışlık el örgüsü çoraplar hazırlayarak çevrenize pazarlamaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status