Evde Boncuk İşi Veren Firmalar

Dikiş, nakış ve işleme gibi el işlerine hakim olan bayanlar; takı, süs eşyası ve tekstil sektöründe ihtiyaç duyulan boncuk işleme işini evlerinde yapabilirler. Bunun için öncelikle güvenilir bir şirket ile anlaşma sağlamanız gerekmektedir. Genellikle evlere boncuk işi veren firmalar, ev hanımlarına farklı zorluklarda boncuk işleri gönderirler.

Bazı işler çok basit iken, kimi boncuk işleri bilgi ve yetenek isteyebilir. İşin zorluk kısmı arttıkça, ücreti de yükselir. Örneğin; moda evleri dikimini gerçekleştirdikleri gece elbiseleri ve gelinliklerin üzerine işlenecek boncuklar için evinde terzilik ve ek iş yapan bayanları tercih ederler.

Takı tasarımı yapan firmalar da boncuk işi için evden çalışan hanımlara ihtiyaç duyabilirler. Süs eşyası satan firmaların internette her bölge için çeşitli boncuk işi ilanları yer almaktadır. Bu ilanlara popüler sosyal medya kanalları ve ilan siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güncel olarak “evlere boncuk işi verilir” ilanı veren şahıs ve firmalarla irtibata geçerek işin tanımını alabilir ve ardından gerekli anlaşmaları yapabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Evde Bebek Şekeri İşi Verenler

Yaşadığınız bölgede eve boncuk işi veren şahıs ve firmalara ulaşamadığınız takdirde, ek iş ilan siteleri üzerinden kendiniz de “evde boncuk işi yapılır” ilanınızı verebilir ve ardından gelen talepleri değerlendirebilirsiniz.

Profesyonel bir şekilde boncuk işleyen ve ortaya farklı işler çıkaran ev hanımları; boncuklarla tasarlamış olduklar takı, kıyafet ve süs eşyalarını kendileri pazarlayabilirler. Evde boncuk işi yapıp satmak için elinizde belirli bir sermayeniz olması gerekmektedir.

Ayrıca Bakınız: Ek İş Fırsatları 2021

El emeği ürünlerinizi satmak için aracı olarak popüler e-ticaret sitelerini kullanabilirsiniz. Kendi bloğunuzu oluşturarak, reklam vererek, sergi açarak veya eşe dosta haber vererek de kendi boncuk işlerinizi satarak para kazanabilirsiniz. Çeyizlik boncuk işlerine talebin fazla olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status