Evde Boncuk İşi Ne Kadar Kazandırır?

Boncuk işinden kazanacağınız para, sektöre göre farklılık gösterir. Örneğin; bir moda evi veya tekstil atölyesi için boncuk işlemesi yapacak olursanız, parça başı komisyonu yüksek olmaktadır. Özellikle gelinliklere ve gece elbiselerine boncuk işlemesi fazla emek gerektiren bir iş olduğundan parça başı ödenecek fiyat sizi tatmin edebilir.

Takı sektöründeki firmalarla çalışarak yine parça başı ücret alırsınız. Süs eşyası sektöründe ise parça başı fiyatlar daha düşük olabilir. Boncuk işi yaparak ayda 1500 TL üzeri ek gelir elde edebilirsiniz.

Kendi boncuk işi ürünlerinizi satarsanız aylık kazancınız sürekli artacaktır.

Ödeme Nasıl Yapılır?

Fason iş yapacak olan ev hanımları aracı firmalar ile çalışacakları için ödemeler iş sonu olacaktır. Yine tekstil, takı ve süs eşyası sektörlerinde de firmalar öncelikle işinizi kontrol etmek isteyeceklerdir. Eğer ortaya istenildiği gibi bir iş çıkarırsanız, ödeme iş sonu peşin ya da banka havalesi ile yapılabilir.

Ayrıca Bakınız: Evde Boncuk İşi Veren Firmalar

Dikkatli Olun

İnternet üzerinden ek iş veren firmalar ve şahıslar ile iletişim kurarken kişisel bilgilerinizi paylaşmamaya özen gösterin. İlan sitelerinde telefon numaranızı paylaşmamaya dikkat edin.

Ayrıca Bakınız: Evde Boncuk İşi Yaparak Para Kazanmak

Sadece e-posta adresi ve bulunduğunuz bölgeyi paylaşarak ilan vermenizi öneriyoruz.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status