Evde Kibrit Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Kibrit Paketleme İşi

Herkes için farklı ek iş yöntemleri mevcuttur. Bu yazımızda sizlere evde kibrit paketleme işi yaparak para kazanmaktan bahsedeceğiz. Bu ek iş için aranan tek özellik seri olarak kibritleri paketlemektir. Kolay bir ek iş arayanlar için kibrit paketleme son derece eğlenceli bir ek iştir diyebiliriz. İster bir iş sahibi olun, isterseniz de evde vakit geçiriyor olun, günde 3-4 saat ayırarak yüzlerce kibrit paketleyebilirsiniz.

Öğrenciler, ev hanımları, emekliler evlere paketleme işi veren firmalar sayesinde aylık ek gelirlerinde sağlayacakları artış ile bazı masraf ve ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Evde kibrit paketleme işi, genellikle büyük şehirlerde verilen bir ek iş modelidir. Sizler de bulunduğunuz bölgede kibrit paketleyecek kişiler arayan firmalarla irtibat kurduğunuz takdirde, bu işi sürekli hale getirebilirsiniz.

Bazı bayanlar hobileri ve el becerileri çerçevesinde farklı kibrit kutuları tasarımı yaparak da satabilirler ve toptan alıcılara ulaşarak bu özel kibrit kutularını pazarlayabilirler.

Evde Kibrit Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Eğer sizler de evden ek kazanç sağlamak için firmalardan ek iş almak istiyorsanız, kibrit paketleme ilanı veren firmalarla iletişim kurabilirsiniz. Firmalarla anlaşma sağladıktan sonra evinize tüm malzemeler gönderilir. Bu malzemelerin içerisinde paketlenecek kibritler ve kibrit kutuları yer alır.

Eğer firma farklı süslemeler talep ederse, malzemelerle birlikte elinize iletilir. Ardından bir adet örnek kibrit kutusuna bakarak kibritleri belirtilen sayılarda paketlemeniz istenir. Bu paketleme işlemini yaparken kutulara zarar vermemeye özen göstermelisiniz.

Genellikle firmalar kibrit kutuları içerisine 40 adet kibritin eşit hizada konulmasını isterler. Bu işlem için öncesinde kibritleri 40’arlı kümeler halinde ayırabilir ve ardından paketleme aşamasına geçebilirsiniz. Yanınızda size yardım eden biri olursa, bir kişinin kibritleri sayması ve diğerinin paketlemesi zamandan yarı yarıya kar sağlayacaktır.

Dikkat edilmesi gereken nokta ise, istenilen sayıdan ne fazla ne de az kibriti paketlerin içerisine yerleştirmektir. Kibritlerin hepsi paketlendikten sonra, bu kutuların da 10’arlı veya 20’şerli olarak paket yapılması istenilebilir.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status