Erkekler Hangi Kadınlardan Hoşlanır?

Tatlı kadınlar: Hep pozitif düşünen, neşeli görünen kadınlar tatlı ve akıllı olur. Her zaman mutlu göründüğü için erkekler onlarla ciddi gelecek hakkında düşünmeye başlar. Genellikle güzel olmasalar da, şirinlikleri ile baş döndürürler.

Feminist Kadınlar: Bu kadınlar, erkeklerle aynı haklara sahibiz ve aynı maaşı alıyoruz fakat hesabı her zaman mutlaka erkekler ödemelidir diye düşünmezler Bu kadınlar erkeklerle aynı safta durmak için hiçbir fırsatı olmasa da, akılları ile erkekleri kendisine cezbederler. İlişkilerde sorumluluğun yüzde 50 kısmının kendi üzerine düştüğünü düşünüyorlar.

Hangi Kadınlar Daha Çekici?

Sıcak Kadın: Böyle bir kadınsanız, çok şanslısınız. Sıcak kadınlar kendisi gibi erkekleri beğeniyor ve onlar için sınır yoktur. Seksi, erkeklere karşı kullandığı bir amaç olarak görmüyorlar. Psikolojik ve duygusal sorunlar çıkarmaz ve kendine güvenleri vardır. Bu nedenle kadınların çoğu onlardan nefret eder, erkekler ise hoşlanır. Çünkü özgür ruhlu kadındır ve hep dürüst hareket eder.

Dost Olmayı Başaran Kadın: Tatlı kız tipi ile dost olmayı başaran kadınlar erkekler tarafından beğenilir. Birlikte olduğu erkek ile aynı tv programına bakmayı sever ve aynı yerlere gitmekten hoşlanır. Böyle bir kadınla 5 dakika sohbet ettikten sonra erkekler öyle onu yıllardır tanıyor gibi yakın davranır. Her zaman şaka yapmayı başaran ve arama yaptığı zaman “Merhaba sevgili nasılsın?” diyen kadını hangi erkek istemez ki? Fakat bununla beraber erkekler cinsel ilişkilerde de aynı şeyi isteyip istemediğini iyi düşünmelidir.

Özgür Kadın: Bu tür kadınları bulan erkekler kendine ayıracak zaman bulabiliyorlar. Bu kadınlar hayatlarında bir erkek olmasını arzu eder. Fakat sosyal hayatta erkeklere çok da ihtiyaç duymazlar. Sorunlarını kendi başlarına çözebilirler.

Anlayışlı Kadın: Kadınların çoğu evlilik konusunda erkeklere baskı gösteriyor. Fakat sakin kadınlar böyle değildir, onlar için mutluluk sevdiği insanın yanlarında olmasıdır. Onlar “neden evlenmiyor?” Sorusu ile karşı karşıya kalmazlar. Çünkü eğer evlilik olacaksa, bunu aceleye getirmemek konusunda anlayış gösterirler.

Güvenilir Kadın: En kötü anlarda bile erkeklere güven veriyorlar. Erkeğin depresyondan çıkması için elinden geleni yaparlar.

Çekici Kadın: Böyle kadınlar olduğu her ortamda insanların dikkatini çekebiliyor. Çekici ve etkileyici olurlar. Karakterinin ve zekasının farkında olduğu için oldukça cazip görünürler. Erkekler böyle kadınlarla birlikte olduğu zaman kendilerini çok rahat hissetmektedirler.

Yorum Yapın

Ad Blocker Tespit Edildi

Web sitemizi ziyaretçilerimize online reklam göstererek yayın hayatına devam etmektedir. Lütfen ad blocker (reklam Engelleyicisi) devre dışı bırakarak bize destek olunuz.

Refresh
DMCA.com Protection Status